miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wdowa z Trzetrzewiny wdzięczna za pomoc. Jej nowy dom nabiera kształtów

1 974

Dom dla wdowy z Trzetrzewiny nabiera kształtów, ale potrzebne jest dalsze wsparcie. Przekonywali o tym organizatorzy konferencji prasowej poświęconej akcji budowy domu dla Pani Doroty – wdowy z Trzetrzewiny (gm. Chełmiec), której Fundacja Będzie Dobrze buduje nowy domu. Przypomnijmy, kobieta po śmierci męża i jednego z synów, samotnie wychowuje 7 dzieci. 

 

Czytaj również: Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zagłosuj i wesprzyj rozwój Nowego Sącza

 

Nadal trwa internetowa zbiórka na ten cel, a budowa jest bardzo zaawansowana. Informację o stanie budowy nowego domu przekazali organizatorzy podczas konferencji prasowej. – W najbliższym czasie – jeśli pogoda pozwoli – zostanie rozłożone ogrzewanie podłogowe. Będą też robione wylewki. Bardzo dużo udało się nam uzyskać od sponsorów. Myślę, że nikt nie wierzył, że ten projekt uda się zrealizować w czasach, gdy wszystkim brakuje pieniędzy. Dlatego prosimy o dalsze wsparcie – mówiła Joanna Wąsowicz-Zagórska, która angażuje się w akcję.

Tomasz Michałowski

Konferencję zorganizowało również Stowarzyszenie Dla Miasta. Mówi prezes Tomasz Michałowski. – Budowa domu to nie lada przedsięwzięcie, tym większe słowa uznania dla inicjatora tej akcji jakim jest Fundacja Będzie Dobrze, z prezes Anna Pych na czele. Byłem na placu budowy w marcu, i widzę jaki ogrom prac udało się od tego czasu wykonać. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc. I prosimy o dalsze wsparcie tak aby móc zrealizować prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Cieszę się, że mogę mieć swój drobny wkład w tym szczytnym projekcie.

 

 

 

Od lewej: Joanna Wąsowicz-Zagórska, Maciej Rogóż, Anna Pych, Tomasz Stachanowski

 

Pieniądze można wpłacać na zrzutce – KLIK. Jeśli ktoś chce dostarczyć materiały konieczne w budowie domu, może skontaktować się z Fundacją Będzie Dobrze – KLIK.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Kajra pisze

    7×500+ = 3500 + emeryturka z moich składek bo pojęcie praca oczywiście omijane szerokim łukiem.. + chałpa za 150tys też z pieniedzy zapewne samego jarosława a nie moich.
    nie ma za co pani wdowo

Zostaw odpowiedź