miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wiktor Durlak, kandydat na Senatora RP z ramienia PiS

List otwarty do mieszkańców okręgu nr 37 (Noqy Sącz, ziemia sądecka oraz gorlicka)

0 1 192

Jesteśmy na finiszu kampanii wyborczej, czas ostatnich tygodni to bardzo ciekawy okres mojego życia, w którym spotkałem się z ogromną życzliwością wielu z Was. Już w najbliższą niedzielę, 13 października pójdziemy na wybory parlamentarne po to, aby wybrać swoich reprezentantów do polskiego parlamentu. Są to najważniejsze wybory od 30 lat, które będą miały istotny wpływ na to jaka ma być Polska. Czy „Dobra zmiana” w funkcjonowaniu naszego państwa będzie kontynuowana czy nie.

Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy bezinteresownie chcieli mi pomóc i mocno zaangażowali się w kampanię, a było mnóstwo pracy. Tysiące przemierzonych kilometrów oraz wiele konstruktywnych rozmów z Państwem uświadomiło mnie, że warto się angażować w politykę, aby zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Mam wiele pomysłów i zapału do pracy na rzecz naszego regionu i na pewno Państwa nie zawiodę.

W moim programie skupiam się na haśle “Słuchać Polaków, służyć Polsce”, gdyż uważam, że praca polityka czy to lokalnego czy ogólnokrajowego, to przede wszystkim służba drugiemu człowiekowi.

Zapewniam Państwa, że będę godnie reprezentował cały region i wszystkich jego mieszkańców, będę spotykał się z Wami aby rozmawiać, ale przede wszystkim aby słuchać i działać.

Drodzy mieszkańcy Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego i gorlickiego. W niedzielę proszę o Państwa głos na moją osobę w wyborach do Senatu RP.

                                                                                                                                Z poważaniem
                                                                                                                                Wiktor Durlak
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Senatu RP

 

 

Materiał sponsorowany przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź