miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Witold Kozłowski prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

0 1 279

Sekretarz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz radny Województwa Małopolskiego jako jedyny kandydat został zarekomendowany na stanowisko prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Powierzoną funkcję Witold Kozłowski może pełnić oficjalnie od dnia 9 lipca 2018 roku.

 

Czytaj również: Stawiarski pod ostrzałem czyli kto stoi za anonimowymi wpisami na stronie chelmiec.pl?

 

Według doniesień Małgorzata Mrugała została odwołana ze stanowiska prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, a obejmie je Witold Kozłowski, który pełni funkcję sekretarza Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu przez dwadzieścia lat, jest również radnym samorządu województwa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Witold Kozłowski prawdopodobnie od 9 lipca zrezygnuje z dotychczasowych posad na rzecz nowej czyli prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Witold Rafał Kozłowski urodził się w Krościenku nad Dunajcem. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a podyplomowo kształcił się m.in. w Szkole Głównej Handlowej i Polskiej Akademii Nauk. Pracował on jako nauczyciel w Zespole Szkół Budowlanych w Katowicach oraz w szkołach podstawowych w Ochotnicy Górnej i Tylmanowej. W latach 1990-1998 był zatrudniony w kuratorium oświaty jako wizytator, a następnie dyrektor wydziału szkolnictwa podstawowego i przedszkolnego.

Próbowaliśmy skontaktować się z Panem Kozłowskim, niestety w związku z ważnym spotkaniem nie miał on możliwości z nami porozmawiać. O komentarz w sprawie poprosiliśmy drogą mailową. Do sprawy wrócimy.

Agnieszka Michalik
Fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź