miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wspieramy Sądecką Gastronomię [Akcja społeczna]

0 750

Przy współpracy z Zarządem osiedla Dąbrówka w Nowym Sączu rozpoczynamy akcję „Wspieramy Sądecką Gastronomię”. Inicjatywa ma na celu wsparcie branży gastronomicznej w tej trudnej, pandemicznej sytuacji. Pierwszym naszym partnerem jest Pizzeria Maximus z Nowego Sącza. Naszym zdaniem smak tej pizzy jest na tyle wyjątkowy, że musisz jej spróbować! 

 

Czytaj również: Aleje Piłsudskiego do remontu! Od jutra jeden pas ruchu wyłączony! [Mapka]

 

Akcja ma na celu zintegrowanie społeczności Osiedla Dąbrówka w tym trudnym czasie jak również promowanie lokalnych firm oraz tzw. Patriotyzmu gospodarczego. To ważne byśmy wspierali naszych przedsiębiorców, którzy mają ogromny wpływ na naszą lokalną gospodarkę. Zwłaszcza teraz potrzebują naszego wsparcia – mówi Michał Kądziołka, przewodniczący Zarządu Osiedla.

Planujemy kolejne akcje promujące lokalne firmy. Dlatego zapraszamy właścicieli, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę. Jako pierwsza zaprezentuje się Pizzeria Maximus, która przekaże 5-ciu szczęśliwcom wybrana pizzę dla całej rodziny. Wierzymy, że będzie to również wartościowe przeżycie dla rodziny, która we własnym gronie będzie mogła spędzić ze sobą czas.

Zamów najlepszą pizzę w Nowym Sączu już teraz!
Telefon: 507302507

Pizzeria „MAXIMUS” istnieje na rynku od grudnia 2008 roku. Z dumą możemy przyznać, że przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie sporej grupy naszych stałych Klientów, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni. To co nas wyróżnia spośród innych pizzerii to przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego przepisu ciasto, które wyrabiamy ręcznie każdego dnia, świeże dodatki i niezwykle aromatyczne przyprawy…

Strona www – KLIK

 

Wygraj dowolną pizzę, weź udział w zabawie. Szczegóły KLIK

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź