miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

ZSP w Krynicy – Zdroju zaprasza ósmoklasistów!

0 356

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju otworzył się dla ósmoklasistów i ich rodziców. W ścisłym reżimie sanitarnym, absolwenci szkół podstawowych mogli zwiedzić szkołę, zaplecze sportowe i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok 2021/2022.

 

Czytaj również: „Gołosłowne oskarżenia”. Komentarz Zarządu Sądeckich Wodociągów do oświadczenia spółki NOVA

 

– Uczniowie z każdego profilu przygotowali specjalne stoisko, na którym przedstawiali, razem z nauczycielami, szczegóły dotyczące każdego kierunku – mówi Maria Aleksander–Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – Aby zapoznać się z ofertą i możliwościami kształcenia, można umówić się z nami w dowolnym terminie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać dogodny dzień i godzinę.

 

Szkoła zaprasza od 15 marca do 16 kwietnia 2021 roku. Oferuje kierunki w Liceum Ogólnokształcącym: matematyka, geografia, j. angielski; j. angielski, biologia, j. polski; j. angielski, biologia, chemia oraz w Technikum: technik hotelarstwa; technik żywienia i usług gastronomicznych; technik budownictwa; technik logistyk; technik ekonomista i technik informatyk.

 

 

Fot., źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

 

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź