miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

25-lecie Amatora Paszyn! Mocne wsparcie na kolejny rok lidera OZE Solgro Polska

0 1 519

Firma Solgro Polska – jedna z wiodących marek w branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, mająca swoją siedzibę w Paszynie (gm. Chełmiec) – przedłużyła współpracę o rok i ponownie została Sponsorem Głównym zespołu Amator Paszyn. To mocne wsparcie lokalnego sportu, dzięki któremu gwarantowane są sukcesy małego klubu z dużymi tradycjami. Dodatkowo do wspierania klubu w zmaganiach w lidze okręgowej dołączył Jacek Pietryga (firma Biznes Pietryga) oraz firma Barbat.

Czytaj również: Kosmiczny mecz na Sądecczyźnie! Sandecja wygrywa 25:0

Wczoraj, 13 sierpnia w Paszynie odbyło się uroczyste świętowanie 25-lecia zespołu Amator Paszyn. Pomimo niesprzyjającej aury mnóstwo osób bawiło się do białego rana na kompleksie sportowym w Paszynie (gm. Chełmiec). Działaczom oraz przyjaciołom Amatora wręczono wyróżnienia oraz podziękowania. Rozegrano pokazowy mecz z Old Bojami. Muzykę gwarantował DJ DAMZET. Przypomnijmy, miesiąc temu podczas meczu barażowego z KS Bobowa Amator Paszyn po raz pierwszy w historii awansował do Klasy Okręgowej.

– Firma Solgro Polska mocno kładzie nacisk na dobre praktyki. Dobre praktyki w naszym wykonaniu to m.in. wspieranie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych, sportowych i kulturalnych. Warto zaznaczyć, że Solgro od ponad trzech lat współpracuje z zespołem Amator Paszyn oraz wspiera zmagania skoczka narciarskiego Pawła Wąska. Kilka miesięcy temu podpisano również umowę współpracy z Dariuszem Popielą, kajakarzem i społecznikiem. Jesteśmy również sponsorami gal MMA i bokserskich organizowanych na Sądecczyźnie – mówi Konrad Mordarski, współwłaściciel marki Solgro.

SOLGRO jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie Małopolski, Podkarpacia, ziemi Świętokrzyskiej i Śląskiego, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej. Solgro jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na Sądecczyźnie, marka rozpoznawalna jest w całym kraju. Aktualnie rozwija intensywnie drugi dział firmy – transport, który obejmuje obszar całej Unii Europejskiej. SOLGRO TRANSPORT to flota 30 nowoczesnych samochodów, które obsługują klientów z Polski i krajów Unii Europejskiej.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź