miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Acuvue Oasys Hydraclear – prawidłowe widzenie bez wyrzeczeń

0 334

Marzy Ci się doskonałe widzenie bez konieczności noszenia okularów? Bez problemu możesz zmienić marzenia w rzeczywistość – wystarczy tylko zacząć nosić soczewki korekcyjne. Dzięki nim świat znowu odzyska właściwą ostrość i kolory, a Ty możesz oddawać się swobodnie wszystkim zajęciom. Specjaliści z Acuvuve zadbali to, aby można było cieszyć się pełnią życia.

Dowiedz się, dlaczego Acuvue Oasys Hydraclear to soczewki korekcyjne będące wyborem milionów użytkowników na całym świecie. Poznaj powody, dla których warto do nich dołączyć.

Oasys Hydraclear – soczewki godne XXI wieku
Acuvue Oasys Hydraclear są soczewkami cechującymi się doskonałym przepuszczaniem tlenu przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokiego poziomu uwodnienia. Wykonano je z silikonowo-hydrożelowego materiału Senofilcon A. Jest on niezwykle lekki i cienki, co sprawia, że nie odczuwasz soczewek podczas użytkowania – a wykonują swoje zadanie perfekcyjnie, czyli zapewniają Ci prawidłowe widzenie. Nie musisz obawiać się uczucia suchego oka, ani tego, że soczewka przesunie się podczas noszenia. Odpowiada za to technologia Hydraclear Plus, utrzymująca na soczewce stały poziom nawilżenia.

Dzięki temu oko nie tylko ma komfortowe warunki nawet w klimatyzowanych pomieszczeniach, ale jest również skutecznie chronione przed osadami z powietrza. Co warto podkreślić, Hydrclear Plus to nie jedyne nowoczesne rozwiązanie w tych niewielkich soczewkach korekcyjnych. Acuvue Oasys Hydraclear mają także wbudowany filtr UV. Chroni on Twój wzrok przed negatywnym wpływem promieniowania ultrafioletowego, co jest szczególnie ważne podczas letnich dni, gdy słonce mocno przygrzewa. Możesz cieszyć się piękną pogodą bez negatywnych konsekwencji dla wzroku.

Acuvue Oasys Hydraclear to soczewki dla każdego
Nie masz pewności, czy możesz nabyć soczewki Acuvue Oasys Hydraclear odpowiedniej dla Twojej wady wzroku? Producent przygotował szeroki wybór dostępnych mocy, obejmujący praktycznie wszystkie dostępne możliwości. Dlatego z pewnością będą tam odpowiednie również i dla Ciebie.

Tryb noszenia dwutygodniowego jest bardzo praktyczny – a ponieważ na czas snu soczewki przechowywane są w specjalnym pojemniczku, wypełnionym płynem dezynfekcyjnym, przy każdym założeniu są niczym nowe. To kolejny czynnik wpływający na komfort ich użytkowania.

Do zalet można dodać także bardzo przystępną cenę soczewek. Ich zakup nie powinien być dla nikogo odczuwalnym wydatkiem. A jeśli zajrzysz na stronę trendyopticians.pl, znajdziesz je tam w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i z możliwością wygodnego zakupu online. Sprawdź już dzisiaj!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź