miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Adrian Kuźma, 19-letni Sądeczanin wiceprezesem Odry Wodzisław

3 2 971

W trzecioligowej Odrze Wodzisław duże zmiany. Wczoraj (15 listopada) klub poinformował o wyborze nowego Zarządu. Ciekawostką jest fakt, że nowym wiceprezesem Zarządu ds. Marketingu został pochodzący z Sądecczyzny Adrian Kuźma. Warto dodać, że Adrian tydzień temu skończył… 19 lat. Gratulujemy młodemu managerowi szybkiego rozwoju kariery i życzymy oczywiście wielkich sukcesów.

 

Czytaj również: Dwa srebra na Mistrzostwach Europy! Brawa dla Julii Niewiadomskiej i Joanny Muchy

 

Informujemy, że dzisiaj, 15 listopada, odbyło się nadzwyczajne zgromadzenie wspólników. Odra Wodzisław ma nowych udziałowców, nową radę nadzorczą i nowy zarząd – czytamy komunikat na stronie klubu. – Od tej chwili Odra należy do wielu partnerów, którzy wybrali spośród siebie radę nadzorczą. W składzie zarządu spółki znaleźli się: Tomasz Stolarski – Prezes Zarządu, Damian Wróbel – Wiceprezes ds. Sportowych, Adrian Kuźma – Wiceprezes ds. Marketingu.

 

Jest mi niezmiernie miło, że mogę pracować dla klubu z tak bogatą historią. Gdy otrzymałem propozycję objęcia stanowiska, długo się nie zastanawiałem. Ostatecznie ją zaakceptowałem. Mam nadzieję że już niedługo będzie można zobaczyć pozytywne zmiany i klub ponownie wróci na właściwe tory – dziś wykonaliśmy w tym kierunku pierwszy krok powołując nowy zarząd– mówi w rozmowie z miastoNS.pl Adrian Kuźma.

 

Adrian Kuźma mieszka w Siennej (gm. Gródek n/d Dunajcem, pow. nowosądecki). Młody przedsiębiorca, aktualnie uczy się w Technikum Samochodowym w Nowym Sączu. 4 klasa na kierunku Technik Spedytor. Przyszłoroczny maturzysta. Od dziecka pasjonat piłki nożnej, zawodnik drużyn młodzieżowych Zawiszy Rożnów, Sandecji Nowy Sącz, Dunajca nowy Sącz. Były manager kobiecego footballu UKS 3 Weronica Staszkowka Jelna.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. :D pisze

  hahahahaahahahahahaha
  widać że ma obrany kierunek w życiu – manager technik spedytor kucharz mechanik adwokat

 2. EWW pisze

  Po co Pan, dopisujesz kucharz, mechanik, adwokat. Młody zdolny i ambitny człowiek.

 3. :D pisze

  @EWW zrób mu od razu z połykiem taki zdolny

Zostaw odpowiedź