miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Amator Paszyn znowu zwycięski

0 206

Amator Paszyn to amatorski zespół rozgrywający swoje mecze w zmaganiach A Klasy. Aktualnie prezentuje doskonałą formę wygrywając czwarty mecz z rzędu i plasując się na 5 pozycji w tabeli ligowej. Na 11 spotkań amator wygrał aż 8 z nich gromadząc tym samym 24 punkty i zdobywając świetny bilans bramkowy 34-14.

 

Czytaj również: 99. sezon Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego przed nami!

 

17 października zespół z Paszyna pokonał przeciwnika z dołu tabeli – Budowlani Jazowsko, kończąc mecz z wynikiem 1:3. 

– Wygrywamy z  Budowlani Jazowsko i jest to 4 zwycięstwo w lidze z rzędu 
Spotkanie to wbrew pozorom nie było łatwe, jak chociażby mogła wskazywać na to ligowa tabela. Gospodarze walczyli o każdy centymetr boiska, lecz w ostatecznym rozrachunku to my schodzimy zwycięsko z boiska.
Brawo drużyna! 👏
tak na swoim Fanpage’u o zwycięstwie zespół poinformował kibiców, którzy ze względu na obostrzenia nie mogli oglądać tego spotkania z trybun.
Firma Solgro Polska – jedna z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii, mająca swoją siedzibę w Paszynie to wieloletni już partner, który stał się od tego roku Sponsorem Tytularnym Paszyńskiej Szkółki Piłkarskiej. Swoim Patronatem Solgro Polska postanowiła objąć najważniejszą statusową misje każdego LKS’u – czyli szkolenie, wychowanie dzieci w sportowym duchu.
 
 

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot: Amator Paszyn 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź