miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Andrzej Gut Mostowy znów wspiera UKS 3 Staszkówka Jelna

0 618

 

UKS 3 Staszkówka Jelna, to prawdziwa sportowa chluba swojego regionu. Ten kobiecy klub piłkarski jest najszybciej rozwijającym się w Małopolsce i odnoszącym spore sukcesy. Znany jest już w całej Polsce za sprawą uczestnictwa w wielkiej imprezie jaką jest Puchar Tymbarku.

 

Czytaj również: Sześcioraczki po 113 dniach w komplecie! Dumna mama prezentuje zdjęcie pociech

 

Zawodniczki i działacze UKS 3 Staszkówka Jelna spotkała bardzo miła niespodzianka w dniu otwarcia zaplecza sportowo-sanitarnego w Siennej (gmina Gródek nad Dunajcem). Swoja wsparcie finansowe dla klubu zapowiedział Andrzej Gut Mostowy, przedsiębiorca i zarazem wiceprzewodniczący Rady Programowej ds. Rozwoju, Promocji i Promocji Turystyki w Małopolsce. – Cieszę się, że po raz kolejny możemy liczyć na ofiarność naszego przyjaciela, pana Andrzeja Guta-Mostowego. Już któryś raz o nas pamięta i nam pomaga. Jest dla nas ogromną pomocą oraz wsparciem. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie kontynuowana – powiedział Wojciech Mróz, prezes UKS 3 Staszkówka Jelna. Andrzej Gut Mostowy znany jest ze swojej aktywności przy wspieraniu lokalnego sportu i turystyki. Nie pierwszy raz wspiera sportowców za pomocą własnych środków finansowych.

 

 

Festyn z okazji otwarcia zaplecza sanitarno-sportowego w Siennej, uświetniły m.in mecz pokazowy zawodniczek UKS Staszkówka Jelna kontra Rodzice, zabawa taneczna przy nutach z DJ Sromka oraz loteria fantowa. Organizatorem imprezy był klub UKS Staszkówka Jelna , a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.

Opr. Rafał Kmak
fot. UKS Staszkówka

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź