miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Arkadiusz Aleksander prezesem KGHM Zagłębie Lubin?

0 761

Dwukrotny mistrz Polski, jeden z obecnie najbogatszych klubów piłkarskiej PKO Ekstraklasy – KGHM Zagłębie Lubin, we wrześniu rozstał się z dotychczasowym prezesem i prowadzi rekrutację w poszukiwaniu następcy. Jak się okazuje bardzo poważnym kandydatem jest Arkadiusz Aleksander, były zawodnik, dyrektor sportowy oraz sternik MKS Sandecja S.A.

 

Czytaj również: Setki osób na Festynie! Wystrzałowa impreza na Porębie Małej [Zdjęcia]

 

O sprawie za sprawą Twittera poinformował dziennikarz sportowy Michał Śmierciak sugerując, że były piłkarz m.in. Górnika Zabrze, Widzewa Łódź czy Śląska Wrocław był na rozmowach z Radą Nadzorczą klubu. Jak udało nam się ustalić, o fotel prezesa w spółce sponsorowanej przez spółkę skarbu państwa KGHM konkuruje czterech kandydatów.

 

 

Skontaktowaliśmy się z Arkadiuszem Aleksandrem i uzyskaliśmy potwierdzenie tych informacji. – Byłem w Lubinie na rozmowach z przedstawicielami władz Zagłębia, przedstawiłem swój pomysł na funkcjonowanie drużyny oraz poszczególnych struktur klubu. Obecnie czekam na decyzję Rady Nadzorczej – powiedział 41-letni Nowosądeczanin.

Według nieoficjalnych informacji decyzja w temacie obsady stanowiska ma zostać podjęta do końca września. KGHM Zagłębie Lubin znajduje się obecnie na 9 miejscu w PKO Ekstraklasie.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź