miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Artur Kapelko odwołany z funkcji prezesa Sandecji Nowy Sącz

1 175

Rada nadzorcza Sandecji Nowy Sącz podjęła uchwałę o odwołaniu Artura Kapelki z funkcji prezesa klubu. Uchwała weszła w życie dnia 31 sierpnia 2020 roku. Kapelko był prezesem Sandecji od 1 maja 2019 roku.

 

Czytaj również: Funkcjonariusze z Nowego Sącza do zadań specjalnych!
Poznajcie „więziennych komandosów”

 

Komunikat Rady Nadzorczej
Rada Nadzorcza dziękuje Panu Arturowi Kapelko za dotychczasową współpracę i zaangażowanie na stanowisku Prezesa Zarządu MKS SANDECJA SA. Przez ten okres wspólnie zrealizowaliśmy cele, które były trudne do osiągnięcia. W szczególności mamy tu na myśli eksponowane miejsce w Pro Junior System, zmniejszenie straty finansowej oraz zwiększenie przychodów do Klubu.  Powodem zmian w zarządzie jest odmienna koncepcja na funkcjonowanie i rozwój Klubu, ale rozstajemy się we wzajemnym poszanowaniu i uznaniu dotychczasowych osiągnięć.

 

Komentarz Artura Kapelko
Chcę podziękować wszystkim za ten intensywny, ale dobry w mojej ocenie okres w historii Sandecji. Miałem przyjemność współpracować z zaangażowanymi, kompetentnymi współpracownikami dzięki którym osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki w wielu obszarach funkcjonowania Klubu. Chcę podziękować imiennie trenerowi Mateuszowi Dwojakowi za wkład w rozwój Akademii Sandecja i uzyskanie przez nas Złotej Gwiazdki PZPN, trenerowi Tomaszowi Kafarskiemu wraz ze sztabem za zaangażowanie, odważne stawianie na młodzież i miejsce na podium w Pro Junior System, trenerom Marcinowi Jałosze i Piotrowi Świerczewskiemu za pasję i entuzjazm, którym zarażaliście całe otoczenie i w efekcie utrzymanie w I lidze. Wszystkim mieszkańcom Sądecczyzny dziękuję za wspieranie i dopingowanie do rozwoju Klubu. Z okazji 110-lecia życzę Wam wszystkim wszelkiej pomyślności.

źródło: Sandecja Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Michał pisze

    no i super , teraz ten cały cyrk ogniem rozdubcyć i bedzie chociaż troche zieleni w mieście

Zostaw odpowiedź