miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Barber z Nowego Sącza będzie bił rekord Guinnessa! Rzuci wyzwanie fryzjerom na całym świecie

0 3 962

20 fryzjerów w Polsce skrzyknęło się i postanowiło pobić rekord Guinnessa w strzyżeniu. Wydarzenie zaplanowane jest na 25 czerwca br. Odbędzie się we Wrocławiu podczas trzydniowej imprezy American Cars Mania w Tarczyński Arena Wrocław. Co ciekawe w ekipie znajdziemy fryzjera z Nowego Sącza. Jest to Sławek Kowalczyk.

 

Czytaj również: Siłownia Nowy Sącz, czyli dokąd warto się udać, by zyskać zdrowie

 

Będzie to próba pobicia rekordu Guinnessa w największej ilości strzyżeń wykonanych przez grupę 20 barberów i barberek w ciągu 8 godzin. Cała impreza będzie się odbywała we Wrocławiu 25 czerwca i biorę tam udział jako jeden z barberów. Będę reprezentował Nowy Sącz – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Sławek Kowalczyk. – Tworzymy 20 osobową ekipę fryzjerów. Rekord został ustalony w 2013 roku w Australii i wynosi 375 strzyżeń w 8 godzin. Myślę, że zostanie pobity i rzucimy nowym rekordem wyzwanie dla fryzjerów na całym świecie – dodaje barber z Nowego Sącza.

 

Oto drużyna asów: Michał Majkel, Bartosz Iwanowski, Damian Twarowski, Tomasz Malcher, Karolina Giełżecka, Katarzyna Bielas, Łukasz Bronikowski, Fryzjer Męski Michał Prędota, Michał Kulesza, Sławek Kowalczyk (Nowy Sącz), Krzysztof Perlański, Łukasz Bronikowski, Daniel Traut, Salomon Theking, Mario Mayer, Gosia Panusz, Daniel Górka, Brylant Barber, Bartosz Marcinkowski, Shalaw Mostafa.

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz tutaj (wydarzenie na Facebook)

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź