miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Bezbramkowy remis z LKS Mszalnica kończy serię zwycięstw Amatora Paszyn

0 160

8 listopada Amator Paszyn podejmował na swoim stadionie zespół LKS Mszalnica w ramach A-Klasowych rozgrywek. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i jednocześnie zakończył serię 5 zwycięstw z rzędu Amatora Paszyn. To trzeci remis w bezpośrednich pojedynkach tych zespołów, na 4 spotkania tylko raz jedna z drużyn była w stanie udowodnić swoją wyższość nad rywalem i był to Amator Paszyn. W meczu nie zobaczyliśmy najlepszych strzelców obu drużyn; zarówno Sebastian Gardoń (Amator Paszyn, 9 bramek) jak i Krzysztof Jasiurkowski (LKS Mszalnica, 12 bramek) pauzowali ze względu na zgromadzone kartki. 

 

Czytaj również: Poszedł na czołówkę z 2,5 promilem alkoholu we krwi!
Plaga pijaków na drogach [Zestawienie]

 

– ❗️Bez najlepszych strzelców – bez bramek❗️
LKS Mszalnica przerywa naszą serię zwycięstw. Mecz ten nie należał do tych, które są obfite w stuprocentowe sytuacje i zakończył się zaskakującym wynikiem jak na A-klasowe boiska, 0:0. – tak na swoim Facebook’u poinformował Amator Paszyn.
Aktualnie drużyna z Paszyna zajmuje 5 miejsce w tabeli i po 13 spotkaniach zgromadziła 28 punktów wygrywając dziewięciokrotnie, przegrywając 3 razy i remisując tylko jeden raz. Bilans bramkowy to 37 bramek zdobytych przy 15 straconych. Już 11 listopada Amator Paszyn zakończy rundę jesienną spotkaniem z Biegoniczanką Nowy Sącz. 
 

 

Amator Paszyn to amatorska drużyna piłkarska założona 25 marca 1997 roku, która na co dzień rozgrywa mecze w A-Klasie. Sponsorem tytularnym jest firma Solgro, która jest jedną z wiodących marek w branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Dzięki wsparciu sponsora Amator prowadzi również zajęcia dla dzieci w swojej szkółce piłkarskiej Solgro Amator Paszyn. 

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i fot:. Amator Paszyn/ 90minut.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź