miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

“Biało-czarni” zajęli trzecią pozycję w rankingu medialności

0 473

Ukazał się najnowszy ranking medialności opublikowany przez firmę PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Dotyczył on kwietnia, a Miejski Klub Sportowy Sandecja S.A. uplasował się w nim na trzecim miejscu. Na temat podopiecznych trenera Tomasza Kafarskiego wygenerowano 947 publikacji, co dało przewagę nad „grupą pościgową”.

 

Czytaj również: Rada Nadzorcza Sandecji Nowy Sącz wydała komunikat

 

Zdecydowanym liderem rankingu, tak jak i w ligowej tabeli był Raków Częstochowa. Podopieczni trenera Marka Papuszna w badanym okresie zapewnili sobie awans do LOTTO Ekstraklasy, a także dzielnie walczyli w Totolotek Pucharze Polski. Z tych rozgrywek częstochowski klub odpadł dopiero w półfinale, po porażce z późniejszym tryumfatorem – Lechią Gdańsk. Drugie miejsce przypadło w udziale mieleckiej Stali, która znajdowała się w gronie zespołów walczących o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Na wynik Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja S.A. (trzecia lokata) wpływ miał fakt, iż niemal do końca miesiąca nasz klub pozostawał w grze o powrót na piłkarskie salony. Cieszy też to, że udało się wyprzedzić tak znane marki jak Łódzki KS, czy też GKS Katowice.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź