miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Daniel Płonka po udanym debiucie powraca na ring HFO by zmierzyć się z Danielem Szychem z Lublina

HFO Nowe Rozdanie - już 18 maja w Nowym Sączu

0 547
Kickboxing to jeden z najbardziej efektownych sportów walki przede wszystkim ze względu na nokauty. Na dotychczasowych edycjach gal HFO, aż 80 % walk kończyło się przed czasem. Autorem jednego z takich zakończeń na poprzedniej gali HFO był Daniel Płonka.
 
 
Daniel Płonka to zawodnik z Rzeszowa, reprezentujący tamtejszy klub Top Team. Walka na październikowej edycji HFO była jego zawodowym debiutem. Pokonał wtedy przez TKO w drugiej rundzie bardziej doświadczonego i cięższego od siebie  Piotra Łapucia. O zakończeniu walki przed czasem zadecydowały bardzo silne niskie kopnięcia jakimi Płonka konsekwentnie rozbijał nogi rywala.
 
 
Rywalem Płonki będzie debiutujący na zawodowym ringu  Daniel Szych. Trenujący pod okiem Rafała Murata w lubelskim klubie Gym Fight Szych pierwsze amatorskie walki toczył na Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry. Na korzyść zawodnika z lublina będą przemawiały waunki fizyczne, bo jest wyższy od swojego rywala i posiada większy zasięg.
 
Walka odbędzie się w kategorii wagowej do 95 kg i odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty. Już 18 maja przekonamy się czy Szych wykorzysta przewagę warunków fizycznych, czy Płonka dopisze kolejną walkę zakończoną przed czasem do rekordu.
 
Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243.  UWAGA! Tylko do 15 kwietnia obowiązują specjalne, niższe ceny 79 i 170 zł. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.
 
Walka o pas Mistrza Świata ISKA
  • 78 kg; Łukasz Pławecki (Polska) vs TBA
Co-main event
  • 81 kg: Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) vs Łukasz Szecówka (MediGym Koziegłowy)
Karta główna
  • 81 kg: Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team) vs Robert Krasoń (Tom Center)
  • 81 kg: Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz) vs Wikto Waszczuk (Red Lion Club)
  • 75 kg: Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)
  • 85 kg: Kamil Janik (HALNY Nowy Sącz) vs Dominik Bala (Legion Głogów)
  • 65 kg: Mariusz Przewłocki (Sparta Gym Warszawa) vs Ivan Hatala (Fire Gym/Słowacja)
  • 95 kg: Daniel Płonka (Top Team Rzeszów) vs Daniel Szych (Fight Gym Lublin)
  • 32 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
  • 85 kg: Rafał Smolarz (Spartan Jasło) vs TBA
HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 
Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź