miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dariusz Dudek nowym trenerem Sandecji Nowy Sącz

0 317

Potwierdziły się nasze przypuszczenia związane z obsadą funkcji trenera Sandecji Nowy Sącz. Pisaliśmy o tym tutaj KLIK. Nowym szkoleniowcem zespołu został Dariusz Dudek, który związał się z Sandecją umową do końca sezonu. Asystentem Dariusza Dudka będzie Marcin Malinowski, wieloletni zawodnik Odry Wodzisław Śląski i Ruchu Chorzów, który rozegrał w barwach tych zespołów aż 458 meczów na poziomie Ekstraklasy. Malinowski od października 2019 roku do maja 2020 roku pełnił rolę asystenta trenera w Zagłębiu Sosnowiec.

 

Czytaj również: Piotr Mandrysz odchodzi z Sandecji Nowy Sącz

 

Witamy Dariusza Dudka oraz Marcina Malinowskiego na pokładzie i życzymy samych sukcesów sportowych z naszym zespołemtak klub napisał na swojej stronie internetowej. 

Dariusz Dudek urodził się 8 kwietnia 1975 roku w Knurowie. Podczas swojej piłkarskiej kariery reprezentował barwy m.in.: Widzewa Łódź, GKS-u Katowice, Odry Wodzisław Śląski, Legii Warszawa oraz MFK Vitkovice. Na poziomie Ekstraklasy rozegrał 191 spotkań, zdobywając osiem bramek. Samodzielnego prowadzenia zespołu podjął się 21 sierpnia 2017 roku w Zagłębiu Sosnowiec, gdzie był trenerem drużyny w 42 spotkaniach. W październiku 2018 roku objął stery w GKS-ie Katowice, po czym we wrześniu ubiegłego roku ponownie wrócił do Zagłębia Sosnowiec.

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i fot.: Sandecja.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź