miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dominacji Sandecji Nowy Sącz ciąg dalszy! Czarno-biali pokonują Widzew Łódź 3:1

1 958

Kolejny mecz dumy Sądecczyzny za nami. Przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu odbył się pojedynek Sandecji z Widzewem Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Bramki strzelili, dla Sandecji: Rubén López Huesca – Rubio (13 minuta) oraz 2 razy Michal Piter-Bučko (rzuty karne w 33 i 84 minucie). Sandecja kończyła mecz w 9 zawodników. To kolejny, 14 mecz ligowy bez porażki z rzędu. Biało-czarni są najlepszą drużyną w Fortuna I liga w 2 rundzie.

Czytaj również: Ukradł alkohol wart 80 zł i pobił ochroniarza, posiedzi nawet 10 lat?!

Sandecja aktualnie zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem punktowym 33. “Pasy” do bramki rywali  w tym sezonie trafiały 33 razy, a gola traciły 36. Odkąd stery zespołu objął trener Dariusz Dudek zespół z Nowego Sącza może się pochwalić serią 14 meczów ligowych z rzędu, w których nie odniósł porażki.

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 3-1 (2-0)

Bramki: Rubio 12′, Michal Piter-Bučko 33′ (k), 84′ (k) – Mateusz Michalski 58′.

Żółte kartki: Adrian Basta, Wojciech Hajda (dwie), Kamil Ogorzały (dwie), Bartłomiej Kasprzak, Rafael Victor – Michał Grudniewski, Bartłomiej Poczobut.

Czerwone kartki: Kamil Ogorzały (57′, za dwie żółte kartki), Wojciech Hajda (80′, za dwie żółte).

Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz – Adrian Basta (63′ Dawid Szufryn), Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel – Dawid Błanik (90′ Robert Prochownik). Wojciech Hajda, Bartłomiej Kasprzak, Kamil Ogorzały, Michał Walski – Rubén López Huesca (63′ Rafael Victor).

Widzew: Jakub Wrąbel – Michał Grudniewski, Daniel Tanżyna, Kacper Gach, Patryk Stępiński (72′ Łukasz Kosakiewicz) – Marek Hanousek (72′ Patryk Mucha), Piotr Samiec-Talar, (46′ Michael Ameyaw), Bartłomiej Poczobut (89′ Paweł Tomczyk), Mateusz Możdżeń, Mateusz Michalski – Marcin Robak.

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

Widzów: bez udziału publiczności.