miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dwunasta kolejka Sufigs Ligi Orlika za nami! [ZDJĘCIA]

0 339

W trakcie dwunastej kolejki Sufigs Ligi Orlika odbyły się mecze ekstraklasowe, pierwszoligowe oraz drugoligowe. W Ekstraklasie na prowadzeniu znajduje się drużyna Wiśniowski, natomiast na drugiej pozycji w tabeli – Q-Graf/Metalex.

 

Czytaj również: Krzysztof Zyskowski i Kamil Szymański przemierzyli całą Polskę na rowerze dla Jasia! [ZDJĘCIA]

 

Za nami dwunasta kolejka Sufigs Ligi Orlika. W tym tygodniu padło kilka zaskakujących wyników, co powoduje iż na dwie kolejki przed końcem rozrywek, nadal nie poznaliśmy mistrzów w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Mało tego, nie znamy zwycięzców, ale również nie znamy drużyn, które znajdą się na podium.

Wyniki dwunastej kolejki Sufigs Ligi Orlika – Ekstraklasa:

Ibis Styles N.S. – Baz Pal 4:2

Notus Finanse – Optimedic/CarForum 2:1

Q-Graf/Metalex – Gold Team/Meble Lorek 2:6

Wiśniowski – Sandecja Old Boys 6:4

Na pierwszej pozycji w tabeli znajduje się Wiśniowski, drugą lokatę obejmuje Q-Graf/Metalex, a trzecią drużyna Gold Team/Meble Lorek. Do grupy mistrzowskiej wchodzą również Sandecja Old Boys oraz Dom Weselny Sylwia.

 

 

Wyniki dwunastej kolejki Sufigs Ligi Orlika – I Liga:

Wiśniowski II – Kaduk/Balu-Mat 6:0

Gosdrob – Stowarzyszenie Dla Miasta 3:4

The Reds Inter-Jack – Meble Ogrodowe Kocemba 7:0

Gadżet Team – Stal-Bud Nawojowa 5:3

Pierwszą pozycję w tabeli piastuje zespół The Reds Inter-Jack, na drugim miejscu znajduje się Gadżet Team, natomiast na trzecim drużyna Stal-Bud Nawojowa. W grupie mistrzowskiej znalazły się także Meble Ogrodowe Kocemba oraz Tradycja Fabryka Okien.

 

 

Wyniki dwunastej kolejki Sufigs Ligi Orlika – II Liga:

Batimowcy – Bruk-Ogród-Nowak 5:11

Jako Tako Team – Łat-Kam 0:16

Piwniczanka Poprad – Walczyk Optyk 2:7

Greenpowerns – Konspol Holding 9:3

Pierwszą lokatę w tabeli zajmuje Bruk-Ogród-Nowak, drugą Greenpowerns, a trzecią pozycję obejmuje zespół Łat-Kam. Do grupy mistrzowskiej należą również takie drużyny jak: Konspol Holding oraz Piwniczanka Poprad.

 

 

Sufigs Liga Orlika jest jedną z największych imprez sportowych organizowanych na terenie powiatu nowosądeckiego. Rywalizacje trwają w sumie aż pięć miesięcy. Zwycięzcy otrzymają puchary, medale, dyplomy, wysokie nagrody finansowe oraz zdjęcia drużynowe.

Szczegółowe informacje dotyczące Sufigs Ligi Orlika znajdują się na stronie internetowej: http://lfsportevents.pl/ligaorlika/.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź