miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

EL-KAG sponsorem tytularnym Ligi Futsalu w Nowym Sączu

0 1 191

Firma ŁF Sport Events podpisała umowę na sponsoring tytularny rozgrywek Ligi Futsalu z firmą EL-KAG. Umowa została zawarta na okres trzech lat, zatem od sezonu 2018/19 do sezonu 2021/22,  Nowosądecka Liga Futsalu zmienia nazwę na EL-KAG LIGĘ FUTSALU. Umowę, w siedzibie potentata elektrotechnicznego, podpisali Łukasz Frączek, właściciel firmy ŁF Sport Events, oraz Krzysztof Zelek, właściciel firmy El-Kag.

 

Czytaj również: Puchary i medale rozdane! Kolejna edycja SUFIGS Ligi Orlika za nami [ZDJĘCIA]

 

Poniżej prezentujemy nowe logotypy wydarzenia, jakim będzie EL-KAG LIGA FUTSALU, do której zapisy ruszają już za tydzień. 

 

 

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Panem Łukaszem. Od kilku lat widzimy jego duże zaangażowanie w sport i biznes który prowadzi. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i partnerstwo, a to z całą pewnością gwarantuje nam firma ŁF Sport Events. Patrząc z jakim rozmachem i sumiennością organizuje eventy sportowe, zdecydowaliśmy się podjąć współprace na szerszą skalę, która mamy nadzieję przyniesie obu stronom odpowiedni rozgłos, korzyści i prestiż” – mówi Krzysztof Zelek, właściciel firmy El-Kag.

 

Przypomnijmy iż firma EL-KAG to potentat wśród dystrybutorów produktów elektrotechnicznych, obecna na polskim rynku od 20 lat. Więcej o sponsorze oraz o jego usługach znajdziecie na stronie internetowej pod adresem: www.elkag.pl

Jestem szczęśliwy iż udało się pozyskać sponsora tytularnego na naszą kolejną imprezę, tym bardziej iż jest to umowa długoterminowa, bo aż na trzy lata. Podpisany kontrakt daje nam stabilizację oraz pewność iż rozgrywki El-Kag Ligi Futsalu będę z nami na kolejne trzy sezony, a co za tym idzie poziom tych rozgrywek w kwestii organizacyjnej, zostanie jeszcze bardziej podniesiony” – mówi Łukasz Frączek, właściciel firmy ŁF Sport Events.

 

Oficjalna strona internetowa El-Kag Ligi Futsalu, której link znajduje się poniżej, rusza 6 października 2018 roku. Zapisy do turnieju zaczynamy 10 października i potrwają do 3 listopada. Wszystkie spotkania będą się odbywać na hali widowiskowo sportowej w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej  34. W planach jest stworzenie trzech klas rozgrywkowych oraz Pucharu Ligi Futsalu. Pierwsze mecze zaplanowano na drugi tydzień listopada.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony El-Kag Ligi Futsalu pod poniższym adresem: www.lfsportevents.pl/ligafutsalu/

MiastoNS.pl będzie patronem medialnym El-Kag Ligi Futsalu!

 

Opr.: Klaudia Celusta
Źróło i fot.: Organizatorzy

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź