miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Fakro nowym sponsorem Sandecji!

4 237

“Z przyjemnością informujemy, że wicelider na światowym rynku okien dachowych został sponsorem naszego klubu. Marka Fakro będzie eksponowana na koszulkach Sandecji” – taką informację możemy przeczytać na stronie internetowej sądeckiego zespołu. Firma Fakro to nowosądecka marka okien, która na rynku pojawiła się w 1991 roku, na chwilę obecną spółka oparta całościowo na polskim kapitale zajmuje pozycję światowego wicelidera na rynku okien dachowych.

 

Czytaj również: Mistrzostwa Nowego Sącza już jutro! 47 osób na liście startowej

 

– Cieszymy się ze współpracy z firmą, która należy do niekwestionowanej czołówki jeśli chodzi o produkcję okien dachowych. Marka FAKRO wywodzi się z Nowego Sącza i jest rozpoznawalna na całym świecie, pokazuje to tylko, jak ważnym aspektem jest lokalny patriotyzm i zaufanie. Mamy głęboką nadzieję, że zarówno klub MKS Sandecja oraz firma FAKRO będa czerpały obustronną korzyść z podpisanej umowy, a nasza współpraca będzie układała się wzorcowo. Dziękujemy za zaufanie – powiedział wiceprezes MKS Sandecja S.A., Arkadiusz Aleksander.

 

Logo FAKRO zostanie usytuowane z tyłu koszulek “biało-czarnych” oraz eksponowane na banerach, stronie internetowej klubu oraz w mediach społecznościowych Sandecji Nowy Sącz.

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot: Sandecja.pl 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. miastons pisze

  trzeba gdzieś tarcze pisowską wyprać to się lewe fakturki przydadzą

 2. KN pisze

  A gdzie podwyżki dla pracowników?? “Piniendzy nima i nie bedzie”. Wstyd!!!!

 3. xax12121 pisze

  to ile dali wsparcia? Podobno na wojennej ścieżce z Handzlem. Ile 300 tys zlociszów?

  1. qwerty pisze

   nieważne ile da, ważne na ile są fakturki :]

Zostaw odpowiedź