miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Fight House nie zwalnia tempa! Wojownicy z Nowego Sącza ponownie zwyciężają

0 663

Miniony weekend to kolejne starty zawodników klubu Fight House Nowy Sącz. Tym razem zawodnicy walczyli na lidze Battle of Warriors, która odbyła się w Wieliczce. Impreza organizowana była przez Rafała Szopę odbywa cyklicznie i jest idealną okazją dla zawodników, którzy zaczynają swoje starty twardych formułach ringowych.

Czytaj również: Zebrali blisko 40 000 zł, a wydarzenie jeszcze się nie rozpoczęło! Przed nami X jubileuszowa edycja biegu charytatywnego „Run 4 a Smile, Bieg po uśmiech”

Fight House Nowy Sącz reprezentowali:

  • Filip Bienias – wygrywa przez TKO,
  • Aleks Tokarczyk, który w przyszłości miał dużo walk w boksie amatorskim i tym razem wystartował po raz pierwszy w Formule K1 – zwyciężając w debiucie!
  • Jakub Olchawa, który po raz drugi walczył w ringu i po dobrej walce notuje wygraną przez TKO!
  • Oskar Kukla i Eryk Buchała nieznacznie przegrali na punkty, tak jak i nasze dziewczyny Patrycja Nawalaniec i Emilia Uroda, które mają po jednej walce – a w takich przypadkach takie okoliczności głównie decydują o wygranej!

Trenerzy: Szymon Miłek i Marcin Stopka, którzy opiekowali się ekipą wyjazdową są zadowoleni z występów podopiecznych, którzy dobrze rokują na przyszłość!

Treningi wyjazdy i walki, byłyby niemożliwe beż wsparcia miasta Nowego Sącza, partnerów i sponsorów.

Przypomnijmy, Rafał Dudek – trener i właściciel klubu Fight House już w piątek walczy na gali Rocky Boxing Night. Tydzień później Przemysław Tobiasz debiutuje na gali Babilon MMA w Ostrołęce!

Fot.: Fight House Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź