miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa kolejnym partnerem Sandecji Nowy Sącz!

0 578

W sobotni (27 października) poranek na stadionie Sandecji, odbył się mecz pokazowy pomiędzy „Biało-czarnymi”, a reprezentacją Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Spotkanie miało także na celu podpisanie między obiema stronami porozumienia o współpracy.

 

Czytaj również: Sandecja – Duma Krainy Lachów! Nowy herb i slogan sądeckiego klubu

 

To dla nas bardzo korzystna umowa – będziemy mogli reklamować nasze mecze na wszystkich budynkach w zasobach GSM, łącznie na każdy mecz przekazywać będziemy blisko 180 afiszy reklamowych. To nie jedyna korzyść ze współpracy, ale warta podkreślenia – zaznaczył prezes MKS Sandecja S.A., Tomasz Michałowski.

Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa zrzesza około 30 tys. obywateli Nowego Sącza i jest największą tego typu placówką w mieście. Porozumienie o współpracy będzie miało na celu realizację oraz promowanie wspólnych akcji oraz wydarzeń. W przeszłości obie strony miały już okazję do realizacji wspólnych inicjatyw – mieszkańcy zrzeszeni w Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej mogli liczyć na zniżki na bilety podczas spotkania Sandecji z Miedzią w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź