miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Halny 2.0 rozpoczął działalność! Tłumy na oficjalnym otwarciu

0 1 974

W sobotę, 22 lutego miało miejsce niecodzienne wydarzenie. W tym właśnie dniu Nowy Sącz zyskał najlepiej wyposażone i funkcjonujące miejsce treningowo-sportowe w Małopolsce. Oficjalnie rozpoczął funkcjonowanie klub Halny 2.0 Łukasza Pławeckiego. Na otwarciu swoją obecnością zaszczycili m.in. piosenkarka Izabela Szafrańska, prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz gwiazda muzyki Kordian.

 

Czytaj również: Uszkodził mural wart 12 tys. złotych! Posiedzi 5 lat za kratami?

 

HALNY 2.0 stał się faktem. To nie jest klub. To ludzie. To dla mnie ogromnie wzruszająca i satysfakcjonująca chwila – informuje Łukasz Pławecki, właściciel Klubu Halny Nowy Sącz. – Rozbudowa i przeniesienie klubu nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie Was – kieruje te słowa do wszystkich osób, które się do tego przyczyniły. Do moich najbliższych, do współpracowników, partnerów biznesowych, do władz miasta. Od teraz Nowy Sącz zyskał miejsce, w którym można kompleksowo zadbać o swój rozwój sportowy, o dobre zdrowie i kondycje, ale też o regenerację. Zawsze będę z dumą mówił, że jestem Sądeczaninem – nieważne na jakiej długości i szerokości geograficznej będę przebywał.  Tu jest moje miejsce, moi ludzie, mój klub. Dziękuję Wam wszystkim razem i wszystkim z osobna.

 

 

 

Ten dzień na długo zostanie nam w pamięci. Wspaniałe występy, wyjątkowi goście i wiele, wiele wartościowych nagród- to tylko część atrakcji jakie mogliście spotkać w HALNYm. 💪💪💪 Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie. Razem tworzymy wyjątkowe miejsce.

 

 

Rafał Kmak
fot. Piotr Pałka, Halny Nowy Sącz, Łukasz Pławecki, Facebook

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź