miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

HFO Nowe Rozdanie: Bartosz Zając w drodze powrotnej do wagi półśredniej spotka się z Wiktorem Waszczukiem – już 18 maja w Nowym Sączu

0 309
HFO: Nowe Rozdanie to już szósta zawodowa gala organizowana przez federację, ale pierwsza w całkowicie nowej odsłonie. Nawiązana w 2019 roku współpraca z największą polską telewizją sportową TVP Sport oznacza dla HFO tytułowe „Nowe Rozdanie” co przełożyć się ma nie tylko na oprawę i realizację, ale także na zestawienia.
 
 
Bartosz Zając w ostatnim czasie w ringu nie meldował się zbyt często, tocząc więcej walk z kontuzjami niż z rywalami. W 2018 stoczył tylko jedną walkę, odmawiając kilu innych z powodu urazów. W 2019 roku reprezentant klubu Halny Nowy Sącz zamierza powrócić do startów w wadze półśredniej, po drodze tocząc walkę w junior średniej. Walczący w przeszłości na galach KOK, WLF czy Mix Fight Gala zawodnik spotka się w ringu z reprezentującym Red Lion Club  Wiktorem Waszczukiem.
 
Wiktor Waszczuk to zdobywca złotego medali mistrzostw świata federacji ISKA, które obyły się w maju ubiegłego roku. Na zawodowych ringach występował między innymi na galach warszawskiej federacji Granda PRO, gdzie nokautował bądź sam był nokautowany. To właśnie bezpardonowy i ofensywny styl walki czyni walki Waszczuka tak bardzo interesujące dla kibiców. Trener i reprezentant klubu Red Lion Club Międzyrzec Podlaski wywodzi się z Muay Thai, ale regularnie toczy też pojedynki w K-1. Właśnie w tej formule, w wadze do 81 kg, zmierzy się w maju z  Bartoszem Zającem.

 

 
Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243.  UWAGA! Tylko do 15 kwietnia obowiązują specjalne, niższe ceny 79 i 170 zł. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.
 
Walka o pas Mistrza Świata ISKA-78 kg; Łukasz Pławecki (Polska) vs TBA
Co-main event:
 
  • 81 kg: Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) vs Łukasz Szecówka (MediGym Koziegłowy)
Karta główna:
 
  • 81 kg: Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team) vs Robert Krasoń (Tom Center)
  • 81 kg: Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz) vs Wikto Waszczuk (Red Lion Club)
  • 75 kg: Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)
  • 85 kg: Kamil Janik (HALNY Nowy Sącz) vs Dominik Bala (Legion Głogów)
  • 65 kg: Mariusz Przewłocki (Sparta Gym Warszawa) vs TBA
  • 95 kg: Daniel Płonka (Top Team Rzeszów) vs TBA
Karta wstępna:
 
  • 65 kg: Marcin Krok (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
  • 32 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
  • 85 kg: Rafał Smolarz (Spartan Jasło) vs TBA
HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 
Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź