miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

HFO: Nowe rozdanie – film promujący galę

0 3 143
Już za dwa tygodnie (sobota, 18 maja) odbędzie się wydarzenie jakiego w Nowym Sączu jeszcze nie było. Federacja HFO zorganizuję na Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Nadbrzeżna) galę, której poziom walczących gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz emocje. Gwarancją tych emocji jest również trailer zawodów. Jak się okazuje zawodnicy klubu Halny Nowy Sącz to nie tylko specjaliści od skutecznego “bicia”. To również wysoki poziom i kunszt aktorski 😉

 

Czytaj również: Ruszyła sprzedaż biletów na galę HFO: Nowe Rozdanie

 
Kickboxing to jeden z najbardziej efektownych sportów walki przede wszystkim ze względu na nokauty. Na dotychczasowych edycjach gal HFO aż 80 % walk kończyło się przed czasem. HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu, a w ringu obok doświadczonych zawodników, staną też debiutanci.

 

 

 Dla mnie w biznesie najważniejsza jest jakość i nie mam zamiaru odpuszczać tej zasady przy okazji gal HFO. Jakość oprawy, karty walk i całej otoczki związanej z promocją to jest coś czym chcemy się wyróżniać. Wychodzimy z założenia, że tylko łącząc wysoki poziom sportowy i efektowną oprawę, uda nam się osiągnąć zamierzony sukces – mówi prezes HFO Jerzy Dąbrowa. – Trailer będzie inny do każdej gali, za każdym razem będziemy szukali pomysłu związanego z miejscem, w którym gala się odbywa – dodaje.  
 
– Karta walk na Nowe Rozdanie w pewnym sensie oddaje ducha podtytułu gali. HFO wchodzi na nowy poziom, zrywa całkowicie z lokalnym sznytem i bazując po części na wypracowanych nazwiskach udało nam się stworzyć bardzo ciekawą mieszankę, która na pewno zadowoli kibiców. Mamy tu młodych zawodników obok bardzo doświadczonych, a w walce wieczoru pojedynek o najwyższy laur – tytuł Mistrza Świata ISKA. Bardzo cieszy mnie też współpraca z ligami takimi jak NITUS Euroliga czy Warszawska Granda na Pięści i Giry. Od zawsze uważałem takie miejsca za kopalnie talentów i już 18 maja będzie okazja się o tym przekonać! – mówi na temat karty walk Łukasz Czarnowski, dyrektor sportowy HFO.
 
Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.
 
Walka o pas Mistrza Świata ISKA
  • 78 kg; Łukasz Pławecki (Polska) vs Rodrigo Mineiro (Brazylia)
Co-main event: 
  • 81 kg: Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) vs Łukasz Szecówka (MediGym Koziegłowy)
Karta główna (kolejność walk może ulec zmianie):
  • 81 kg: Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team) vs Robert Krasoń (Tom Center)
  • 81 kg: Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz) vs Wikto Waszczuk (Red Lion Club)
  • 75 kg: Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)
  • 85 kg: Kamil Janik (HALNY Nowy Sącz) vs Dominik Bala (Legion Głogów)
  • 65 kg: Mariusz Przewłocki (Sparta Gym Warszawa) vs Ivan Hatala (Fire Gym/Słowacja)
  • 95 kg: Daniel Płonka (Top Team Rzeszów) vs Daniel Szych (Fight Gym Lublin)
  • 32 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
  • 85 kg: Rafał Smalarz (Spartan Jasło) vs Damian Bałuc (NKSW Hoły Team)
HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 
Bilety: bilety-hfo.pl
 
Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź