miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

HFO: Nowe Rozdanie. Pierwsza gala federacji na antenie TVP Sport już 18 maja

1 555

Nowosądecka organizacja sportów walki HFO rozpoczyna 2019 rok od gali na swoim terenie. HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu i będzie pierwszym wydarzeniem organizacji po nawiązaniu współpracy z TVP Sport. 

Czytaj również: Łukasz Pławecki Najpopularniejszym Sportowcem 2018 roku! – KLIK

– Pod koniec ubiegłego roku postawiliśmy sobie za cel znalezienie partnera telewizyjnego. Wspólną, wytężoną pracą udało nam się stworzyć produkt, który zainteresował największą polską telewizją sportową jaką jest TVP Sport i od maja tego roku zaczynamy współpracę – mówi Jerzy Dąbrowa, prezes federacji HFO.

Kanał TVP Sport od połowy ubiegłego roku można oglądać w jakości HD w każdym niemal domu w Polsce, ponieważ stał się on częścią naziemnej telewizji cyfrowej. 

 

Na gali HFO: Nowe Rozdanie kibice zobaczą najlepszych zawodników z całej Polski, rywalizujących w pojedynkach na zasadach K-1. W karcie głównej wystąpią między innymi Łukasz Pławecki, Sławomir Przypis, Bartosz Zając, Norbert Job, Kamil Koltan oraz Rafał Korczak. Nie zabraknie także zawodników z zagranicy. W walce wieczoru Łukasz Pławecki zawalczy o prestiżowy tytuł Mistrza Świata ISKA. Poszczególne zestawienia będą ogłaszane wkrótce. 

– Zależy nam na tym by promować efektowne, zawodowe K-1. Chcemy stawiać na zawodników, którzy całkowicie oddzielili starty profesjonalne od amatorskich, a doświadczenie zdobywali głównie na ligach sparingowych. W przyszłości ogłosimy program współpracy z takimi ligami – mówi Łukasz Czarnowski, dyrektor sportowy i matchmaker HFO. – Chcemy współpracować z innymi federacjami w Polsce, wymieniać się zawodnikami, promować dobre, stojące na wysokim poziomie walki. Chcemy robić takie gale jakie sami lubimy oglądać – dodaje. 

Gala HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu. Niedługo ruszy sprzedaż biletów na wydarzenie. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. 

Art. promocyjny

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxa323 pisze

    może by ktoś tak pomyślał o nowej lub zmodernizowanej hali widowiskowo-sportowej bo ta obecna to wstyd dla miasta i jak straż pożarna dopuszcza do masowej imprezy skoro nie dziala tam system wentylacji! ehhh

Zostaw odpowiedź