miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

IX Charytatywny Bieg i Festyn Św. Rocha wkrótce! Pobiegnij dla Kacpra Basty

0 1 682

W sobotę (22 czerwca) przy ul. Bohaterów Orła Białego w Nowym Sączu odbędzie się IX Charytatywny Bieg oraz Festyn Św. Rocha. Organizatorzy wydarzenia po raz kolejny postanowili wesprzeć leczenie i rehabilitację chorego Kacpra Basty z Osiedla Dąbrówka.

 

Czytaj również: Weź udział w IV Charytatywnym Biegu Św. Wawrzyńca oraz V Festynie Rodzinnym!

 

Program IX Charytatywnego Biegu Św. Rocha (22 czerwca) przedstawia się następująco:

8:00 – 08:45 – Msza Św. w kościele Św. Rocha

08:45 – 09:00 – Rejestracja zawodników

09:00 – 09:10 – Uroczyste otwarcie zawodów

09:10 – 10:30 – Start biegów od najmłodszej kategorii

Opłata startowa w wysokości 10 złotych w całości zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Kacpra Basty z Osiedla Dąbrówka, który w tamtym roku zachorował na nowotwór kości. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj na stronie: http://www.biegrocha.xon.pl/.

Organizatorzy imprezy, to: TKKF Dąbrówka, Zarząd Osiedla Dąbrówka, Parafia Św. Rocha w Nowym Sączu oraz Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu.

Do poniedziałku (17 czerwca) przyjmowane są zgłoszenia, natomiast wpisowe (10 złotych) należy wpłacić w dniu IX Charytatywnego Biegu Św. Rocha, który odbędzie się przy ul. Bohaterów Orła Białego w Nowym Sączu. Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski objął honorowym patronatem to wydarzenie. Festyn potrwa do godz. 20:00.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Organizatorzy
Fot.: Zarząd Osiedla Dąbrówka (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź