miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Już od poniedziałku karnety za symboliczną złotówkę

Mieszkańcy Nowego Sącza skorzystają w ramach Budżetu Obywatelskiego

0 363

Już w najbliższy poniedziałek (25 lutego) mieszkańcy Nowego Sącza będą mogli nabyć 2000 karnetów za symboliczną złotówkę. Cenę gwarantuje realizacja Budżetu Obywatelskiego z 2018 r. Karnety można nabyć w siedzibie Klubu przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu.

Czytaj również: Sandecja rusza do boju [Terminarz] – KLIK

– Zgodnie z założeniami zwycięskiego w 2018 roku projektu Budżetu Obywatelskiego pula 2000 karnetów dla kibiców zameldowanych w Nowym Sączu dostępna będzie za 1 zł! Karnet będzie uprawniał do uczestnictwa we wszystkich meczach domowych naszej drużyny w 2019 roku (zarówno mecze ligowe jak i pucharowe) – informują władze Klubu. – Dzieci do 7 roku życia, oraz osoby niepełnosprawne z pierwszą grupą inwalidzką wchodzą na mecze za darmo. Sektor C wzorem rundy jesiennej będzie “Sektorem rodzinnym”, w którym na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji – dodają organizatorzy.

W poniedziałek oraz wtorek (25-26 luty) prawo pierwokupu karnetu za 1 zł będą miały osoby zameldowane w Nowym Sączu, które nabyły karnet na rundę jesienną sezonu 2018/2019. Pozostałych mieszkańców miasta chętnych do zakupu całorocznego karnetu w promocyjnej cenie 1 zł zapraszamy od środy 27 lutego.

Zakupu promocyjnego karnetu w cenie 1 zł moża dokonać jedynie osobiście. W każdym przypadku dokonując zakupu należy przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem, dzięki któremu będzie można zidentyfikować miejsce zamieszkania.

Od najbliższego poniedziałku dostępne będą również karnety dla mieszkańców spoza Nowgo Sącza oraz bilety na najbliższy mecz ligowy z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Dystrybucja wejściówek prowadzona będzie w sekretariacie Klubu, przy ul. Kilińskiego 45 (od 8:00 do 17:30).

Ceny:
Karnet na rok 2019 dla mieszkańców Nowego Sącza: 1 zł
Karnet na rok 2019 dla osób spoza Nowego Sącza: 200 zł
Karnet na rundę wiosenną 2018/2019: 80 zł
Bilet normalny na mecz z BrukBet Termalicą Nieciecza: 15 zł
Bilet ulgowy* na mecz z BrukBet Termalicą Nieciecza: 12 zł

Rafał Kmak
fot. Sandecja.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź