miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kamila Nowak w szczęśliwej piętnastce plebiscytu

0 967

Kamila Nowak to zawodniczka Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin, wychowanka trenera Andrzeja Krawontki. W 2017 roku zdobyła m.in.: tytuł wicemistrzyni Europy w kat. kumite młodziczek.

– Sport to moje życie – rywalizacja, adrenalina przed walką, ciągłe doskonalenie, systematyczność – to po prostu moja pasja! Chcę dalej trenować, rozwijać się w tej dyscyplinie i zdobywać kolejne trofea. Zwycięstwo w plebiscycie byłoby motywacją do dalszej pracy, ale sam fakt awansu do finałowej piętnastki najlepszych sportowców uważam za wielki sukces – powiedziała Kamila Nowak w rozmowie dla portalu miastoNS.pl.

Zawodniczka Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin zdobyła m.in.: tytuł wicemistrzyni Europy w kumite (karate kyokushin) w 2017 roku oraz I miejsce w kumite w międzynarodowym turnieju karate kyokushin w Wieliczce oraz Bieczu.

Kamila Karate Kyokushin trenuje od siedmiu lat, a jej pierwszym i obecnym trenerem jest shihan Andrzej Krawontka. Zawodniczka interesuje się sportami walki, często i chętnie bierze udział w szkolnych i międzyszkolnych zawodach siatkówki i piłki ręcznej oraz jest kibicem piłki nożnej.

Wyniki: atomsms.pl

Agnieszka Michalik
Fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź