miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kapelko zostanie nowym prezesem Sandecji Nowy Sącz?

0 1 379

W związku z tym, że Tomasz Michałowski z dniem 30 kwietnia składa rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja S.A. (z przyczyn osobistych), na to stanowisko jednogłośnie rekomendowany został Artur Kapelko.

 

Czytaj również: Prezes Sandecji Nowy Sącz rezygnuje z funkcji!

 

W dniu 25 kwietnia odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, powołanej w celu wyboru kandydata na stanowisko Prezesa Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja S.A. – W wyniku przeprowadzonej procedury dokonano jednogłośnej rekomendacji na to stanowisko Artura Kapelko – czytamy w komunikacie Biura Prasowego Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Artur Kapelko to doświadczony działacz sportowy, który jest znany w środowisku piłkarskim. Przez ponad pięć lat był pracownikiem Jagiellonii Białystok, zaczynał tam jako dyrektor, następnie został wiceprezesem. W Górniku Łęczna był prezesem, a w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora w Zagłębiu Lublin. W przeszłości był także członkiem Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prezesa Sandecji ostatecznie powoła rada nadzorcza spółki miejskiej.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Biuro Prasowe UM NS
Fot.: gornik-leczna.com (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź