Kolejny mecz bez punktów

3 765

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w ostatnich minutach wypuścili remis z rąk. Trener Piotr Mandrysz wybierając wyjściową jedenastkę, pozwolił zadebiutować Danielowi Dziwnielowi oraz Wiktorowi Żołądziowi. Mimo przewagi i agresywnej gry zespołu z Nowego Sącza to Odra Opole jako pierwsza trafiła do siatki, w 41 minucie Arkadiusz Piech pokonał Szymona Tokarza.

Czytaj również: Fakro nowym sponsorem Sandecji!

W 55 minucie wynik meczu wyrównał z rzutu karnego Maciej Małkowski, reszta meczu opierała się na walce w środku pola, byliśmy świadkami kilku niebezpiecznych sytuacji z jednej i drugiej strony, doskonałą dyspozycją popisywali się jednak bramkarze obu zespołów. Gdy wszyscy byli już pewni remisu w ostatniej minucie sędzia Mateusz Złotnicki podyktował rzut karny dla ekipy gości, który wykorzystał Dawid Kort i tym samym ustalił wynik spotkania na 1:2. Sandecja źle rozpoczyna ten sezon przegrywając wszystkie 4 mecze już na starcie rozgrywek Fortuna 1 Ligii.

Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole 1-2 (0-1)

Bramki: Maciej Małkowski 56′ (k) – Arkadiusz Piech 41′, Dawid Kort 90+3′ (k).

Żółte kartki: Bartłomiej Kasprzak, Adrian Danek – Mateusz Kamiński, Arkadiusz Piech.

Sandecja: Szymon Tokarz – Adrian Danek, Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel – Bartłomiej Kasprzak, Wiktor Żołądź (84′ Wojciech Kamiński), Maciej Małkowski (62′ Michał Walski), Damian Chmiel (74′ Artem Dudik), Paweł Mandrysz (62′ Kamil Ogorzały) – Rafael Victor.

Odra: Kacper Rosa – Mateusz Kamiński, Piotr Żemło, Kacper Tabiś, Rafał Niziołek (56′ Miłosz Trojak) – Krzysztof Janus (74′ Konrad Nowak), Tomas Mikinic (67′ Mateusz Gancarczyk), Dawid Kort, Sebastian Bonecki, Konrad Matuszewski – Arkadiusz Piech (74′ Dawid Czapliński).

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot: Sandecja.pl