miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Krynica: Słotwiny Arena z drugim wyciągiem krzesełkowym – ale będzie zjeżdżane! [ZDJĘCIA]

0 693

Ośrodek Słotwiny Arena jak ma to w zwyczaju, dba o komfort amatorów sportów zimowych, którzy regularnie korzystają z jego atrakcji.  Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić narciarzom oraz snowboarderom pobyt na stoku, organizatorzy zapowiadają otwarcie drugiego wyciągu krzesełkowego.

 

Czytaj również: Sezon narciarski rozpoczęty! Oficjalne otwarcie odbyło się w Krynicy [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Wyciąg będzie dostępny dla wszystkich zmarzniętych i znudzonych czekaniem w kolejkach, już od jutra (5 stycznia), od godziny 8:00 do 16:00. Oczywiście nowa kolej o wdzięcznej nazwie „Słotwinka” będzie wyposażona w najnowsze udogodnienia, w skład których wchodzą 6-osobowe kanapy firmy Doppelmayr oraz osłony przeciwwietrzne.

 

 

Ośrodek Słotwiny po raz kolejny udowadnia, że komfort oraz bezpieczeństwo swoich klientów podczas skorzystania przez nich ze stoku jest dla kadry pracowniczej sprawą priorytetową. Stacja stale się rozwija, wprowadza najnowsze światowe standardy bezpieczeństwa, oferuje masę atrakcji i dzięki temu cieszy się ogromną popularnością wśród koneserów zimowego szaleństwa.

 

 

Wszystkim, którzy jeszcze nie zakosztowali unikalnego klimatu „sunięcia” po ośnieżonym stoku, oraz towarzyszących mu: olbrzymiej satysfakcji, relaksie, wolności oraz poczuciu życiowego spełnienia, nie pozostaje nic innego, jak podnieść się z kanapy, przywdziać ciepłe odzienie i skonfrontować swoje ambicje z siłami natury na Słotwinach Arenie w Krynicy-Zdroju!

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: Facebook | Słotwiny Arena

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź