miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Krynica-Zdrój: Legenda hokeja Mariusz Czerkawski dopingował młodych zawodników

0 466

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Spotrowego KTH Krynica-Zdrój zajęła drugie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym „VI Czerkawski CUP 2020”. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MMKS Podhale Nowy Targ. W nagrodę obydwie drużyny pojadą na finał główny, który odbędzie się w przyszłym roku w Warszawie.

 

Czytaj również: Powstało Nowosądeckie Forum Młodzieży

 

Hej, Hej… KTH 🏒🥅👏🔥 Dziękujemy wszystkim kibicom za cudowny doping, mamy nadzieje ze małymi kroczkami odbudujemy powoli nasz Krynicki HOKEJ i będziemy mogli coraz częściej wszyscy razem przeżywać nie jedne cudowne chwile na Sportowej 👏👍 czytamy na stronie UKS KTH Krynica. A tymczasem świętujemy i do zobaczenia na Narodowym 👏👍

Uczestnicy pod okiem hokejowych ekspertów: Mariusza Czerkawskiego oraz byłych hokeistów i olimpijczyków: Andrzeja Tkacza, Wojciecha Tkacza i Dariusza Garbocza rywalizują o wejście do Finału Turnieju.

 

 

I Turniej Kwalifikacyjny do VI Czerkawski Cup 2020 w Krynicy-Zdroju, wygrała drużyna MMKS Podhale Nowy Targ, zwycięzca zeszłorocznej edycji. Do finału w Warszawie zakwalifikowały się również: KTH Krynica-Zdrój oraz UKH Unia Oświęcim. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z rocznika 2010 i młodsi, podzieleni na grupy A i B.

1. MMKS Podhale Nowy Targ
2. UKS KTH Krynica-Zdrój
3. UKH Unia Oświęcim
4. UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok
5. MKS Crakovia Kraków
6. KH Dębica
7. Sparta Nowy Targ
8. LHT Lublin

Nagrody indywidualne w następujących kategoriach powędrowały do: MVP turnieju: Pawła Makucha, UKS KTH Krynica-Zdrój, Najlepszy strzelec: Gabriela Wsóła, MMKS Podhale Nowy Targ, 17 bramek, Najlepszy bramkarz: Gabriela Jurkiewicza, UKH Unia Oświęcim

Rafał Kmak
fot. Edward Szyszka zawszekth.pl (Zdjęcia przedstawiają wspólny trening)

fot. UKS KTH Krynica-Zdrój, afterfocus-studio.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź