Krynica-Zdrój: Legenda hokeja Mariusz Czerkawski dopingował młodych zawodników

0 972

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Spotrowego KTH Krynica-Zdrój zajęła drugie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym „VI Czerkawski CUP 2020”. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MMKS Podhale Nowy Targ. W nagrodę obydwie drużyny pojadą na finał główny, który odbędzie się w przyszłym roku w Warszawie.

Czytaj również: Powstało Nowosądeckie Forum Młodzieży

Hej, Hej… KTH ???? Dziękujemy wszystkim kibicom za cudowny doping, mamy nadzieje ze małymi kroczkami odbudujemy powoli nasz Krynicki HOKEJ i będziemy mogli coraz częściej wszyscy razem przeżywać nie jedne cudowne chwile na Sportowej ?? czytamy na stronie UKS KTH Krynica. A tymczasem świętujemy i do zobaczenia na Narodowym ??

Uczestnicy pod okiem hokejowych ekspertów: Mariusza Czerkawskiego oraz byłych hokeistów i olimpijczyków: Andrzeja Tkacza, Wojciecha Tkacza i Dariusza Garbocza rywalizują o wejście do Finału Turnieju.

I Turniej Kwalifikacyjny do VI Czerkawski Cup 2020 w Krynicy-Zdroju, wygrała drużyna MMKS Podhale Nowy Targ, zwycięzca zeszłorocznej edycji. Do finału w Warszawie zakwalifikowały się również: KTH Krynica-Zdrój oraz UKH Unia Oświęcim. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z rocznika 2010 i młodsi, podzieleni na grupy A i B.