miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Marcin Wrzosek z wizytą w sądeckim klubie walki Dexters Team! [ZDJĘCIA]

0 743

W sobotnie popołudnie (10 listopada), w progi klubu walki Dexters Team zawitał utytułowany zawodnik MMA w wadze piórkowej, Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek. Gość pojawił się w  klubie na zaproszenie instruktorów Jakuba Majocha oraz Damiana Krawczyka.

 

Czytaj również: Sandecja ze wsparciem dla akcji Movember

 

Mistrz świata w KSW w wadze piórkowej w latach 2016-2017, odbył w zawodnikami lokalnego klubu dwa półtora godzinne treningi w ramach seminarium, które było głównym celem jego wizyty. Marcin Wrzosek był pod wrażeniem poziomu prezentowanego przez adeptów sądeckiego klubu Dexters Team.

– Jestem tutaj na zaproszenie Damiana oraz Kuby, którzy zaproponowali mi, żebym odbył seminarium. Znamy się z chłopakami parę lat, więc z przyjemnością skorzystałem z zaproszenia. Jestem miło zaskoczony poziomem zawodników – wszyscy z którymi trenowałem, zdecydowanie mieli już styczność ze sztukami walki, co na tego typu spotkaniach nie jest aż tak powszechne. Wiele osób, które pojawia się na seminariach, nie trenuje na co dzień, a w tym przypadku każdy, z kim miałem przyjemność odbyć treningi, prezentował wysoki poziom – powiedział Marcin Wrzosek.

 

 

Śledzę poczynania klubu od początku jego działalności i moim zdaniem prosperuje on bardzo dobrze. Jest tu bardzo fajna sala, mata, jest też siatka dla zawodników którzy skupiają się na trenowaniu MMA – wyposażenie jest bardzo dobre. Ale tak naprawdę nie wyposażenie jest sercem klubu, jego istotą, tylko kadra trenerska oraz zawodnicy – dodał były mistrz MMA.

Poza składającym się z treningów w „stójce” oraz „parterze” seminarium, Marcin Wrzosek w wyczerpującej rozmowie z trenerem Jakubem Majochem, zdradził tajniki przebiegu swojej kariery oraz pozował do pamiątkowych zdjęć z zawodnikami oraz zawodniczkami uczestniczącymi w imprezie.

Dexters Team jest klubem sportowym mieszczącym się przy ulicy Lwowskiej 17, który działa w  Nowym Sączu od roku 2015. Specjalizuje się w treningach sportów walki takich jak MMA, Kickboxing, Ju-Jitsu jak i gimnastyce dla dzieci i dorosłych. Treningi prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów z dużym doświadczeniem oraz dorobkiem sportowym, a także profesjonalnym przygotowaniem instruktorskim i pedagogicznym.

Więcej informacji na temat działalności klubu można otrzymać pod adresem:

www.dextersteam.pl
https://www.facebook.com/dextersteam

 

 

Marcin Cięciwa

Fot.: Marcin Cięciwa

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź