miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Metamorfoza radnego Michała Kądziołki. 128kg kontra 93 kg

0 1 916

Radny Nowego Sącza Michał Kądziołka konsekwentnie realizuje swoje cele. Młody rajca, który w 2015 roku ważył niebagatelne 128 kg, już od kilku lat dba o swój wygląd, a przede wszystkim o swoje zdrowie. Lokalne media wcześniej rozpisywały się na temat jego metamorfozy. Już w 2016 roku na łamach Gazety Krakowskiej mówił: To nie jest tak, że przeszedłem na jakąś dietę i, gdy osiągnę moje zamierzone, 80 kilogramów, to ją przerwę. Zdecydowałem się zmienić moje życie. Po prostu chcę dbać o siebie. W końcu jestem radnym. Chcę działać dla ludzi. Tymczasem, jak słusznie zauważono, kiedy ktoś, kto nie potrafi zadbać o siebie, nie może dobrze zadbać o innych. To dla mnie próba charakteru. 

Czytaj również: Kładą asfalt na nowej ścieżce. To ponad 3 kilometry raju pieszo-rowerowego

Jak poinformował w mediach społecznościowych Kądziołka, próbę charakteru przeszedł celująco! Dziś Facebook przypomniał mi moje zdjęcie z 2015 roku… i postanowiłem zrobić porównanie które nazwałem „128kg kontra 93 kg”. „Jeśli ktoś mówi Ci „To się nie uda”, to pamiętaj, to są jego granice, nie Twoje” – poinformował na swoim profilu Facebook, dodając zdjęcie.

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących postanowień radnego. My również gratulujemy konsekwencji w realizacji celów! Poniżej post:

 

Źródło i fot.: Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź