miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mikołajowie z Sandecji znowu w akcji! Tym razem wizytowali w ośrodku wychowawczym [ZDJĘCIA]

0 1 006

Piłkarze „Biało-czarnych” udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu, gdzie spotkali się z podopiecznymi placówki, wręczając im drobne upominki. Ekipa składała się zawodników stołecznego klubu w osobach: Kacpra Smolenia, Sebastiana Szczepańskiego i Szymona Tokarza oraz z członków  stowarzyszenia „Kibice Razem – Sandecja Nowy Sącz”.

 

Czytaj również: Mikołajkowe podarki dla najmłodszych zawodników Sandecji Nowy Sącz! [WIDEO]

 

– Wizyta delegacji MKS Sandecja, to bez wątpienia wielkie wydarzenie w życiu Ośrodka. Szkoła cechuje się wielkim zainteresowaniem piłką nożną, więc taki swego rodzaju 'prezent świąteczny’ to mega uciecha dla całej społeczności szkolnej. Dzieci otrzymały wspaniałe pamiątki, gadżety, mogły zdobyć wymarzony autograf i zdjęcie z piłkarzem. Nigdy nie zapomnimy tego dnia. Wierzę, że współpraca z klubem będzie kontynuowana i razem zaśpiewamy z kibicami Sandecji na stadionie wiosną 2019 roku klubowe przyśpiewki – powiedział Arkadiusz Kadyszewski, reprezentujący SOSW w Nowym Sączu.

 

 

Bardzo cieszymy się z faktu, że mogliśmy w okresie przedświątecznym dać dzieciom powody do uśmiechu. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Dyrekcji Ośrodka za zaproszenie nas i możliwość sprawienia radości podopiecznym placówki, zaś przedstawicielom Stowarzyszenia Kibiców za pomoc w zorganizowaniu akcji. Jest to kolejna inicjatywa, w której nasz Klub bardzo chętnie wziął udział powiedział Prezes MKS Sandecja S.A., Tomasz Michałowski.

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź