miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mistrzostwa Nowego Sącza w lotki przed nami. Na liście startowej Krzysztof Kciuk „The Thumb”

0 821
Tegoroczne rozgrywki o tytuł Mistrza Nowego Sącza 2021 w Darta zapowiadają się wyjątkowo fascynująco. Na liście zawodników, którzy staną do walki pojawił się darter znany już szerszej publiczności z występów na scenie międzynarodowej w tym także turniejach telewizyjnych. Do Nowego Sącza przyjedzie Krzysztof Kciuk „The Thumb”.

 

Czytaj również: Kolejne zwycięstwo Sandecji. Komplet punktów z Resovią

 

Już 9 października w Nowym Sączu odbędą się zawody w rzutki. Początek zaplanowany jest na godz. 11:30. Można się jeszcze zapisywać, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zawody rozegrane zostaną na 8 tarczach. Miejscem zmagań będzie Chata Zbója (ul. Nadbrzeżna 40). Więcej informacji na plakacie poniżej.

Krzysztof Kciuk powalczy o Mistrzostwo Nowego Sącza 2021. Oczywiście jest w gronie największych faworytów turnieju, ale co najważniejsze, będzie to doskonała okazja i nie lada gratka dla wielu zawodników z Nowego Sącza i okolic zaczynających dopiero przygodę z dartem, aby zmierzyć się z zawodnikiem światowego formatu. Komu przyjdzie zagrać w pierwszej fazie turnieju z zawodowym darterem? Na to pytanie poznamy odpowiedź już 7 października po godzinie 20:00, kiedy to zostaną rozlosowane grupy kwalifikacyjne – informują organizatorzy.

Czy Kciuk zostanie Mistrzem Nowego Sącza? To się okaże. Na liście zawodników jest wielu darterów, którzy potrafią zagrać rewelacyjnie, a w przeszłości udawało się im zwyciężać mecze z Krzyśkiem. Wszystko zależy od formy, którą „The Thumb” zaprezentuje tego dnia.

Krzysztof Kciuk to aktualnie najlepszy darter w Małopolsce i jeden z najlepszych w kraju. Między innymi były Mistrz Polski oraz zdobywca karty PDC Tour Card, która uprawnia zaledwie 128 zawodników do występów na turniejach Player Championship, gdzie zakwalifikowani mają możliwość zdobywania bezcennego doświadczenia w walce z czołowymi darterami z całego świata. Właśnie w jednym z takich turniejów, Kciuk wywalczył chyba do tej pory największy życiowy sukces docierając aż do półfinału! Jeszcze nie tak dawno „The Thumb” w parze z Krzysztofem Ratajskim reprezentował Polskę na World Cup of Darts 2021, gdzie w pierwszym spotkaniu po bardzo dobrym meczu pokonali Czechów(link do meczu poniżej), a w drugiej nie zdołali ograć Szkotów (Wright/Henderson), którzy okazali się tegorocznymi zdobywcami Pucharu Świata.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź