miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

MyDay – takie właśnie powinny być soczewki

0 613

Cooper Vision to jedna z wiodących firm na rynku optyki. Jest ceniona na całym świecie zwłaszcza ze względu na swoje soczewki korekcyjne z linii MyDay, które używane są przez miliony osób na całym świecie. Nie może to jednak dziwić, wziąwszy pod uwagę, że mamy tu do czynienia z wyjątkowo komfortowymi propozycjami. To z kolei udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu zarówno ultranowoczesnego materiału ich produkcji, jak i unikalnych rozwiązań technologicznych.

Co oferują Ci soczewki MyDay?
Soczewki korekcyjne MyDay to gwarancja doskonałego widzenia i wygody w codziennym życiu. Są one wykonane z materiału o nazwie Senfilcon A. Jest to materiał silikonowo-hydrożelowy. Cechuje go elastyczność i miękkość przy niezwykle cienkiej grubości, dlatego po założeniu soczewki do oka praktycznie jej nie odczuwasz. Nie musisz obawiać się także, że podczas użytkowania wyschnie, gdyż zastosowano w nich Hydraluxe – Technologię Zintegrowanej Łzy. Zaprzęgnięte do tego zadania molekuły tworzą tzw. „filtr łzowy”, którego zadaniem jest zahamowanie wysychania.

I to działa – dlatego soczewki MyDay zawsze są wilgotne, dobrze leżą w oku i spełniają swoje zadanie. A elastyczność sprawia, że zajmują stabilne miejsce niezależnie od aktywności użytkownika. Dlatego można w nich uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, ćwiczyć na siłowni, biegać, pływać itp. Z MyDay nic Cię nie ogranicza!

MyDay dbają nie tylko o wzrok, ale i samo oko
Dla oka soczewka to ciało obce, do którego musi przywyknąć. Dzięki cienkości Senfilconu A nie zajmuje to dużo czasu. A co ciekawe, choć MyDay utrzymuje wilgoć, pozwala równocześnie na swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu gałka oczna jest należycie dotleniona i nie pojawiają się na niej żyłki. Odpowiednie dotlenienie wpływa również na ogólne poczucie komfortu – oczy mniej się męczą.
Na tym jeszcze nie koniec zalet, które mają soczewki MyDay. Kolejna to filtr UV, chroniący wzrok przed dużą ilością światła słonecznego. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się latem bez uczucia obolałych oczu po dniu na słońcu. Oczywiście soczewki same w sobie nie zastąpią okularów przeciwsłonecznych, jednak wraz z nimi dadzą kompleksową, jeszcze mocniejszą ochronę.

Postaw na MyDay – ciesz się wygodą!
MyDay to rozwiązanie, które można polecić dosłownie każdemu, kto potrzebuje sferycznych soczewek kontaktowych, Tym bardziej, że ich cena jest niezwykle przystępna. Możesz przekonać się o tym, odwiedzając sklep online visionexpress.pl. Zobacz i zamów już teraz!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź