miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Najpopularniejszy sportowiec – kategoria Sandeczkarstwo

Trwa XVI Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

2 511

Trwa pierwszy etap głosowanie w XVI edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2018 roku. W gronie nominowanych znalazło się 72 sportowców. W tym etapie głosujemy do 17 lutego (niedziela).

Czytaj również: Poznaliśmy Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 [ZDJĘCIA, WIDEO]


Prezentacja – kategoria: Piłka Nożna – KLIK
Prezentacja – kategoria: Hokej – KLIK

Dzisiaj prezentujemy Państwu nominowanych w kategorii Saneczkarstwo:


Przemysław Bielak –
zawodnik klubu LKS Łęka, znakomite warunki fizyczne – wysoki i długi zasięg ramion. Saneczkarstwo uprawia 5 lat i niezwykle ambitny i szybko nadrabia zaległości w treningu specjalistycznym. Czyniący bardzo duże postępy, wykazuje duże zaangażowanie w pracy treningowej oraz czyniący stałe postępy i rokuje nadzieje na bardzo dobre wyniki sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej. Trener: Dariusz Ziarno. Znaczące wyniki w 2018 roku to m.in. brązowy medal dwójki juniorów młodszych oraz brązowy medal z drużyną juniorów młodszych.

 


Kamil Gumulak –
zawodnik UKS Tajfun, w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w 2018 roku zdobył wicemistrzostwo Polski oraz złoty medal w dwójkach.

 


Marcin Kiełbasa
17-letni niezwykle utalentowany zawodnik klubu UKS Tajfun. Znakomite warunki fizyczne – wysoki i długi zasięg ramion. Saneczkarstwo uprawia 5 lat i niezwykle ambitny i szybko nadrabia zaległości w treningu specjalistycznym. Jest członkiem Kadry Narodowej „YOG” od maja 2016 roku przygotowującej się do III Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. Członek Kadry Narodowej Juniorów od maja 2016 roku. Trener: Dariusz Ziarno Ważniejsze wyniki w 2018 roku: brązowy medal dwójki juniorów młodszych, brązowy medal drużyna juniorów młodszych 2018.

 


Natalia Jamruz –
saneczkarka, brązowa medalistka Mistrzostw Polski seniorów w jedynkach.

 


Piotr Pietrzyk
zawodnik 19-letni niezwykle utalentowany. Saneczkarstwo uprawia 6 lat. Znakomite warunki fizyczne – wysoki i długi zasięg ramion, niezwykle ambitny i czyniący stałe postępy. Wykazuje duże zaangażowanie w pracy treningowej oraz w treningu specjalistycznym. Rokuje nadzieje na bardzo dobre wyniki sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej zwłaszcza w konkurencji dwójek jako sprowadzający. Wyniki: Brązowy medal– dwójki juniorów: Finały OOM Krynica, Brązowy medal– drużyna juniorów: Finały OOM Krynica. Członek Kadry Narodowej Juniorów od maja 2016 roku, Trener: Dariusz Ziarno.

 


Daniel Rola – 
19 letni zawodnik bardzo ambitny i utalentowany czyniący stałe postępy. Saneczkarstwo uprawia od 7 lat. Pomimo słabych warunków fizycznych odznacza się wielkim hartem ducha co w znaczny sposób przyczyniło się do osiągniętego sukcesu.Członek Kadry Narodowej Juniorów od maja 2014 roku, w 2018 roku sięgnął po tytuł wicemistrza Polski w dwójkach w kat, junior. Trener Dariusz Ziarno.

 


Kacper Skorupka
– 19-letni zawodnik bardzo ambitny i utalentowany czyniący stałe postępy. Saneczkarstwo uprawia od 7 lat. Warunki fizyczne predysponują go do uprawiania saneczkarstwa w konkurencji dwójek jako „tylarz”. Członek Kadry Narodowej Juniorów od maja 2016 roku. Trener: Dariusz Ziarno. W 2018 roku V-ce Mistrz Polski w dwójkach w kat. Juniorów.

 


Andżelika Woźniak
 saneczkarka, zawodniczka UKS Tajfun, w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w 2018 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w dwójkach.

 


Natalia Wojnarowska
zawodniczka 18-letnia, saneczkarstwo uprawia od 7 lat,członek Kadry Narodowej Juniorów od maja 2016 roku.Trener: Dariusz Ziarno. Wyniki: 4 miejsce– jedynki kobiet: MP Seniorów – Sigulda (Łotwa), 4 miejsce– drużyna: MP Seniorów – Sigulda (Łotwa). Brązowy medal– drużyna juniorów młodszych: Finały OOM Krynica.

 

Głosy na swoich faworytów można oddawać poprzez kartki pocztowe wysyłane na adres organizatora tj. Stowarzyszenie DLA MIASTA, ul. Wyszyńskiego 3, 33-300 Nowy Sącz. Na karcie pocztowej należy wpisać imię i nazwisko sportowca. Jedna karta pocztowa ze znaczkiem to 1 głos. Można też oddawać swoje głosy za pomocą SMS. Koszt jednego sms’a to 2 złote plus VAT. Wyniki z głosów SMS możemy zobaczyć on line pod linkiem:

Wyniki głosowania na żywo – KLIK

Portal miastoNS.pl objął patronatem to wyjątkowe w skali całej Sądecczyzny wydarzenie.

Wyniki głosowania na najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017

Lista finalistów z podziałem na zajęte miejsca:
1. Klemens Ogórek
2. Karolina Sekuła
3. Robert Ruchała
4. Aleksandra Michalczyk
5. Kamila Nowak
6. Michał Dudczak
7. Jolanta Cichoń
8. Arkadiusz Borzęcki
9. Marlena Stefańska
10. Damian Tyczyński
11. Filip Mordarski
12. Maciej Kiełbasa
13. Sandra Różycka
14. Tomasz Brotoń
15. Kamila Igielska

Nagrody specjalne:
Sportowa impreza 2017: Gala DSF Kickboxing Challange
Nauczyciel roku: Tadeusz Olszewski, trener SKPS Dunajec
Prezes roku: Andrzej Danek (Sandecja)
Trener roku: Radosław Mroczkowski (Sandecja)
Drużyna roku: Sandecja Nowy Sącz
Sponsor roku: Zbigniew Szubryt
Wyczyn roku: Beata Leśnik (Mistrzostwo Świata w kickboxingu)
Najbardziej medialny sportowiec: Tomasz Brotoń (kickboxing – Fight House 27)

Rafał Kmak
fot. organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Joain z Bazin pisze

    Ja rozumie iż ktoś chce kogoś promować ale bez jaj.Jak to się ma do innych sportowców z Sącza.Na liście nominowanych do najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny jest Marcin Dulko.Mieszkaniec śląska.dokładnie Bytomia i od lat reprezentujący klub skarpa Bytom.Więc cały ten plebiscyt to kpina.I jaja innych sportowców.Michałowski Annie przysługi robi.

  2. Jozin z Bazin pisze

    Ja rozumie iż ktoś chce kogoś promować ale bez jaj.Jak to się ma do innych sportowców z Sącza.Na liście nominowanych do najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny jest Marcin Dulko.Mieszkaniec śląska.dokładnie Bytomia i od lat reprezentujący klub skarpa Bytom.Więc cały ten plebiscyt to kpina.I jaja innych sportowców.Michałowski Annie przysługi robi.

Zostaw odpowiedź