miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

NIEOFICJALNIE: Wojciech Trochim odchodzi z Sandecji!

1 2 552

Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień, Wojciech Trochim rozwiązał kontrakt z Sandecją Nowy Sącz. Umowa obowiązywała tylko do 30 czerwca tego roku, jednak widniał w niej zapis o możliwości przedłużenia. Niestety, największy boiskowy walczak w Sandecji najprawdopodobniej nie porozumiał się z klubem na płaszczyźnie finansowej.

 

Czytaj również: Sandecja przedłuża kontrakty! Dla kogo zabraknie miejsca w drużynie?

 

Wojciech Trochim swoją przygodę z Sandecją rozpoczął w 2010 roku. Później był zawodnikiem Warty Poznań, Zagłębia Lubin, Kolejarza Stróże, Podbeskidzia Bielsko-Biała i GKS-u Katowice. W 2015 roku powrócił na sądecką ziemię i to bez wątpienia był strzał w dziesiątkę. Po znakomitych sezonach na pierwszoligowych boiskach zyskał miano największego boiskowego walczaka i zjednał sobie sympatię kibiców.

Ekstraklasowy sezon również może zaliczyć do bardzo udanych. Wystąpił w 37 spotkaniach, w których zdobył 6 bramek. Obecnie jego wartość wycenia się na kwotę nawet miliona złotych. Gdzie zagra w nadchodzącym sezonie? Tego jeszcze nie wiadomo, choć według pogłosek, wstępne zainteresowanie wykazała tym zawodnikiem Arka Gdynia.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Madra decyzja Trochima. Wstyd grać na takim pastwisku przy Kilińskiego w Nowym Saczu !!!

Zostaw odpowiedź