miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niepokonany Robert Ruchała! Sądeczanin z pasem KSW

0 1 235

Wielkie emocje i niezwykły poziom KSW 80 w Lubinie! Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskijewa (20-7) przez TKO w 5. rundzie w walce wieczoru i zdobył pas mistrza KSW w wadze piórkowej. Robert spełnił swoje marzenia i nadal się nie zatrzymuje! Drodzy Państwo! Mamy mistrza w Nowym Sączu. Mamy RUCHAŁA TIME. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu po walce.

Czytaj również: Sportowe wyróżnienie serwisu miastoNS.pl Łukasz Pławecki ambasadorem i promotorem Sądecczyzny

Robert Ruchała – Lom-Ali Eskijew
Opis walki: Pierwsza runda bardzo trudna dla Ruchały. Trafił go kilka razy potężnie Niemiec i był Polak “podłączony”, ale przetrwał. Już w końcówce było lepiej, ale runda dla Eskijewa. Druga partia to sporo klinczu, w którym dobrze spisywał się Robert, ale też nieco stójki. Ta już dla Polaka wyglądała lepiej, bo trzymał Niemca na dystans i okopywał mu nogi. Za to w trzeciej… obaj mieli swoje argumenty. Eskijew nie dał się obalić, ale w stójce aktywniejszy był Polak. Tym sposobem doszło do rund mistrzowskich.

Czwarta odsłona wiele nam w kwestii zwycięzcy nie powiedziała, bo także była nieprawdopodobnie wyrównana. Za to piąta to był koncert Ruchały. W stójce mocno trafił Niemca, po czym szybciutko sprowadził go do parteru. Tam pracował znakomicie. Kontrola, rozbijanie, kontrola, rozbijanie i… skończył to sędzia Bronder na pół minuty przed upływem czasu!

ZROBIŁ TO! ROBERT RUCHAŁA ZDOBYWA PAS KSW W WADZE PIÓRKOWEJ!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź