miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niepokonany sądeczanin Robert Ruchała na KSW 80

0 1 088

Gala KSW 80 odbędzie się już w ten piątek, 17 marca w Lubinie. Karta walk popularnej imprezy MMA zapowiada się ciekawie, jest już niemal kompletna. Tradycyjnie nie zabrakło problemów z kontuzjami, więc były w zmiany w programie. W walce wieczoru wystąpi Robert Ruchała z Nowego Sącza. Start imprezy już o 19:00. Wszyscy kibicujemy Robertowi!

Czytaj również: Ruchała DOMINATOR. Co za bitwa! Kapitalna walka wieczoru #KSW75

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej. Nasz lokalny mistrz w walce wieczoru na gali w Lubinie zmierzy się w pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej z Lom-Alim Eskievem.

– W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami. Jednym jest sama walka o tytuł, presja, którą z sobą niesie i pięć rund. Drugi przeciwnik, to rywal, który chce mi zrobić krzywdę, który pójdzie ze mną na wojnę. Myślę, że jestem przygotowany najlepiej w życiu do tej walki. Mentalnie i fizycznie poradzę sobie z tym wszystkim. Małymi krokami można wejść na szczyt – powiedział Robert Ruchała w serwisie mma.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź