miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

NITUS Euroliga już w lutym w Nowym Sączu!

0 1 661

Na sobotę, 2 lutego zaplanowano 13. już edycję NITUS Euroligi organizowanej przez federację HFO Halny Fighting Organization. Zawody odbędą się na hali popularnej Samochodówki (ul. Rejtana 18) w Nowym Sączu.

– Wstęp dla wszystkich kibiców jest bezpłatny – mówi Jerzy Dąbrowa, prezes HFO. – Ważenie zaplanowane jest od godz. 9:00. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 12:00. Pierwsze walki rozpoczną się około godz. 12:30 – dodaje Dąbrowa.

Jak podczas każdej z 12 wcześniej organizowanych zawodów organizatorzy dla wszystkich zawodników przewidzieli atrakcyjne nagrody (dla zwycięzców, jak i uczestników).

Zapisy dla zawodników chcących uczestniczyć w zmaganiach znajdziesz na specjalnym formularzu: www.zapis.hfo.com.pl – KLIK

Zawody NITUS Euroligi vol. 13 odbędą się pod uroczystym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

– Wszystkich uczestników dobieramy pod względem wagi i ilości stoczonych walk – mówi Łukasz Pławecki, prezes KS Halny Nowy Sącz. – W walkach NITUS Euroliga uczestniczą zawodnicy z całej Polski. Liga jest tak skonstruowana, aby ci którzy dopiero zaczynają przygodę z K1 nie musieli toczyć pierwszych walk na różnych mistrzostwach – wtedy ich szanse nie zawsze są wyrównane. Organizatorzy starają się dobierać zawodników tak, aby reprezentowali podobny poziom i wszyscy czerpali maksimum frajdy z rywalizacji – dodaje Pławecki. 

Rafał Kmak
fot. organizator, archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź