miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nocny Świąteczny Turniej Deblowy w Akademii Tenisa Chełmiec – Janusz Stanek!

0 533

Wczoraj (23 grudnia), w ostatnim już turnieju bieżącego roku w Akademii Tenisa Chełmiec – Janusz Stanek, wzięło udział w sumie 28 osób. Zawodników podzielono metodą losową na dwie grupy – każda licząca po siedem par. Po wielogodzinnej, zaciętej walce z obydwu grup wyłoniono zwycięski duet. Na tę kulminację sportowych emocji przyszło nam jednak czekać do późnej nocy (01:30), kiedy to czworo najbardziej wytrwałych zawodników stanęło do walki o zwycięstwo w wielkim finale Nocnego Świątecznego Turnieju Deblowego.

 

Ostatecznie najlepsi okazali się Mariusz Ptaśnik oraz Michal Basa (Słowacja).

Warto jednak wspomnieć, że sport to nie tylko krew, pot i łzy, ale również niesamowita atmosfera i świetna zabawa. Dlatego właśnie wszystkie trudy zaciętej rywalizacji skutecznie niwelowano w strefie relaksu, gdzie mistrzowie rakiety mogli odpocząć po rozegranym właśnie meczu i – w kuszącym sąsiedztwie kiełbasek, ciast, owoców i pizzy – poczekać na kolejne starcie. Dla spragnionych zawodników nie zabrakło także kawy i herbaty.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i życzymy spokojnych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia – mówi Jarosław Pasoń, Menadżer/Head Coach w Akademii Tenisa Chełmiec – Janusz Stanek!

 

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź