miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nordic Walking na Dzień Kobiet w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 280

W Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych Dzień Kobiet obchodzony był na sportowo. Nauczycielki oraz uczennice wzięły udział w I Mistrzostwach Szkoły w Nordic Walking.

Czytaj również: Sądeckie koszykarki znowu zwycięskie! Awans w zasięgu ręki?

– Pogoda dopisała, było radośnie i maszerowało się wspaniale. Uśmiechy na twarzy dziewcząt, a przede wszystkim aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, bo przecież Nordic Walking poprawia kondycję ruchową, wyzwala endorfiny, co bardzo poprawia samopoczucie. Chodzi o to, by aktywnie spędzać czas i świętować. Wszystkie uczestniczki marszu otrzymały słodki prezent, a najlepszych sześć zawodniczek dyplomy i nagrody – powiedziała Ewa Bereś, nauczycielka wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych.

Wyniki końcowe zawodów przedstawiają się następująco:

1. Magdalena Sekuła
2. Anna Sekuła
3. Dorota Lisowska
4. Karolina Mida
5. Sandra Głuszczuk
6. Ewa Śmigowska

Specjalne wyróżnienie otrzymała Krystyna Rembiasz – wicedyrektor ZSEM w Nowym Sączu.

I Mistrzostwa Szkoły w Nordic Walking miały miejsce w Miasteczku Galicyjskim, a uczestniczki ścigały się na niebieskim szlaku rowerowym. W przyszłym roku również odbędą się podobne zawody, a będą mogły wziąć w nich udział dziewczęta z innych sądeckich szkół.

Organizatorki wydarzenia sportowego to: Laura Wontorczyk, Ewa Bereś i Jolanta Michałowska – nauczycielki wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.