miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowosądeczanin Paweł Bielic w oktagonie MMA. Zdobędzie kolejny tytuł do kolekcji?

2 421

Już 18 czerwca (piątek) na zawodowym oktagonie MMA zobaczymy pochodzącego z Nowego Sącza Pawła Bielica (rekord zawodowy (1-1). Zawodnik, który pierwsze kroki w MMA stawiał pod okiem Damiana Krawczyka z Dexters Team Nowy Sącz powalczy na gali MMA Silesian 3 w Mysłowicach z Krystianem Blezieniem (rekord zawodowy (3-3). Fighterzy zmierzą się w kategorii 73 kg. Walkę można obejrzeć w systemie PPV, więcej informacji – KLIK.

 

Czytaj również: Masz hotel, pensjonat, agroturystykę, prowadzisz gastronomię lub oferujesz atrakcje turystyczne? Promuj się za darmo z #Sądeckie!

 

Paweł Bielic. Wiek 27 lat. Pochodzi z Nowego Sączą. Ukończył 8 LO w zespole szkół nr 4 w NS. Trener, dietetyk. Reprezentant klubów Grappling Krakow, Dexters Team Nowy Sącz. Związany ze sportami walki od 2009 r. Od tego czasu ciągle się rozwija jako trener i zawodnik. Multimedalista ogólnopolskich jak i międzynarodowych turniejów bokserskich, K1 oraz MMA – w swoim dorobku posiada medale mistrzostw Polski w każdej z tych dziedzin. W klubie prowadzi treningi z MMA i kickboxingu dla dzieci i młodzieży.

 
 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Contender pisze

    A tak konkretnie to jakie medale z Mistrzostw Polski, szczególnie w boksie i kick Boxingu chciałbym poznać? Napisać można wsztstko ale czy ktoś te fantazje weryfikuje?

  2. Iks pisze

    Możesz sprawdzić np na jego stronie internetowej, albo zapytać go osobiście.

Zostaw odpowiedź