miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Środkowy pomocnik nadal będzie reprezentował „Biało-czarnych”

0 767

Radosław Kanach został ponownie wypożyczony z Cracovii i dalej będzie reprezentował Miejski Klub Sportowy Sandecja S.A. Środkowy pomocnik pozostanie w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Grzegorz Baran przedłużył kontrakt z Sandecją Nowy Sącz!

 

20-letni Radosław Kanach urodził się w Rzeszowie, ale jest wychowankiem Błażowianki Błażowa. Dopiero stamtąd trafił do juniorów rzeszowskiej Stali, która była także jego pierwszym klubem w seniorskiej karierze. Kolejnym przystankiem w jego piłkarskiej przygodzie była Cracovia, z której został wypożyczony do MKS Sandecja S.A. w trakcie trwania rozgrywek 2018/19 (dokładnie miało to miejsce 31 sierpnia 2018 roku). Miniony sezon w biało-czarnych barwach zakończył z 20 meczami oraz 2 żółtymi kartkami na koncie.

Popularny „Kani” grał lub gra w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Do tej pory na swoim koncie zgromadził 18 występów i jednego gola; najwięcej grał w drużynie do lat 19. Był również pod baczną obserwacją trenera Jacka Magiery przed Mundialem U-20, ale ostatecznie nie znalazł się w kadrze na ten turniej rozegrany w naszym kraju.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź