miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz z nowoczesnym Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii – Galerii Uśmiechu już otwarta!

2 3 496

Galeria Uśmiechu to nowoczesne centrum stomatologiczne przy ul. 29 Listopada 33, które od ostatniego tygodnia sierpnia przyjmuje pacjentów z Nowego Sącza i okolic. Placówkę wyróżnia szeroki dostęp do usług stomatologicznych, nowoczesny sprzęt i design, a także wysoki standard opieki.

Pierwsza placówka Galerii Uśmiechu została otwarta 15 lat temu w Krakowie przez dr Joannę i Tomasza Rozwadowskich. Od tamtego czasu jest nieustannie doceniania przez pacjentów oraz środowisko medyczne z całej Polski. Otwarcie holistycznego centrum stomatologicznego w Nowym Sączu, z takimi usługami jak implantologia, stomatologia estetyczna i stomatologia dziecięca, protetyka, ortodoncja czy medycyna estetyczna to kolejny etap rozwoju w budowie regionalnej sieci dentystycznej w Małopolsce.

Do tej pory w krakowskiej Galerii Uśmiechu przyjmowaliśmy pacjentów z całej Małopolski, w tym właśnie z Nowego Sącza. Myśląc o rozbudowie o kolejne placówki stomatologiczne, w pierwszym wyborze postawiliśmy na Nowy Sącz. Dzięki temu grono naszych pacjentów, już nie musi dojeżdżać do Krakowa. Przez 15 lat tworzenia od podstaw jednej z największych i najbardziej nowoczesnych klinik w Krakowie, udało nam się stworzyć miejsce pełne pasji, zamiłowania do doskonalenia się i rozwoju, miejsce zrozumienia potrzeb pacjenta, miejsce, gdzie wzajemnie się słuchamy i rozmawiamy. Miejsce, do którego chce się wracać. W którym każdy drobiazg ma znaczenie, bo to one tworzą piękną całość. To wszystko pomogło nam zbudować mocne fundamenty i zrodziło potrzebę pójścia krok dalej – danie możliwości kolejnym pacjentom mądrego, kompleksowego, komfortowego leczenia, opartego na zrozumieniu jego potrzeb – komentuje otwarcie lek. dent. Tomasz Rozwadowski.

Galeria Uśmiechu w Nowym Sączu to miejsce, w którym pacjent jest najważniejszy

Rodzinną atmosferę czuć już od przekroczenia drzwi Galerii Uśmiechu, a samo centrum nie przypomina typowej placówki stomatologicznej. Pacjenci mają do dyspozycji aż 6 gabinetów stomatologicznych, których nazwy przypominają o popularnych kierunkach wakacyjnych. I tak pacjenci przyjmowani są Madagaskarze, Mediolanie, Londynie, Brukseli, Rzymie i Madrycie.

Na najmłodszych czeka także specjalne miejsce zabaw na recepcji, a czas na fotelu stomatologicznym umila pani Żyrafa, która spogląda znad ekranu telewizora, gdzie wyświetlane są ulubione bajki młodych pacjentów.

Placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt jak m.in. skaner wewnątrzustny i tomograf stomatologiczny, który wykorzystywany jest w leczeniu endodontycznym, ortodontycznym, implantologicznym i chirurgicznym. Dzięki temu, właściwa diagnostyka staje się znacznie łatwiejsza i precyzyjniejsza, a przy tym pozwala zaoszczędzić czas pacjenta oraz zapewnić mu większy komfort.

 

 

Holistyczne podejście do pięknego uśmiechu – teraz w Nowym Sączu

W Galerii Uśmiechu lekarze nie tylko rozwiązują problemy stomatologiczne swoich pacjentów, ale również dbają o ich piękny wygląd i samopoczucie. Poza zabiegami stomatologicznymi w specjalnym gabinecie medycyny estetycznej można wykonać zabiegi odmładzające, rewitalizujące, modelowania ust i konturów twarzy oraz zabiegi trychologiczne, a także zabiegi leczenia bruksizmu.

 

Inwestycja w Nowym Sączu możliwa dzięki funduszowi Tar Heel Capital

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Galeria Uśmiechu w Nowym Sączu, to nowa inwestycja przy ul. 29 Listopada 33 współfinansowana przez fundusz Tar Heel Capital, który konsoliduje rynek usług stomatologicznym pod nazwą Dentity. Grupa Dentity pomaga w rozwoju i rozbudowie placówek stomatologicznych w całej Polsce, pozostawiając ich unikalną tożsamość, stawiając na lokalne autorytety medyczne z najwyższą jakością świadczonych usług.

W 2020 roku w pandemii Galeria Uśmiechu w Krakowie była jedną z nielicznych praktyk w regionie, która dzięki gotowości zespołu nieprzerwanie świadczyła usługi dla pacjentów.

Dr Tomasz Rozwadowski dba także o higienę pracy swojego personelu. Średni tydzień pracy w Galerii Uśmiechu wynosi 37,5 h, co przekłada się na komfort zespołu medycznego i jakość świadczonych usług. „Jesteśmy zdania, że wypoczęty lekarz to lepszy lekarz” – dodaje lek. dent. Tomasz Rozwadowski.

Galeria Uśmiechu – Nowy Sącz

ul. 29 Listopada 33, Nowy Sącz (parking dostępny przed budynkiem)

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00
sobota: 8:00 – 14:00

Tel: 18 506 55 18
www.GaleriaUsmiechu.pl

O Grupie Dentity
Fundusz Tar Heel Capital rozpoczął konsolidację rynku stomatologicznego w lipcu 2020 r. od zakupu Centrum Estetique z Polanicy, na Dolnym Śląsku. W 2020 r. dokupił Tulident we Wrocławiu. 2020 rok zakończył inwestycją w Galerię Uśmiechu z Krakowa, która po akwizycji urosła do 10 gabinetów. Kolejnym etapem rozwoju była inwestycja w lidera usług stomatologicznych na Śląsku – sieć nowoczesnych gabinetów DenticaCenter z trzema placówkami – w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu. Dzięki współpracy z THC DenticaCenter otworzyła 9 gabinetowe centrum stomatologiczne w Gliwicach, potwierdzając tym samym swoją dominującą pozycję na lokalnym rynku. Rok 2021 to także zakup Stomatologii Bez Bólu z Jeleniej Góry oraz dołączenie do grupy Twojego Uśmiechu z Dzierżoniowa oraz powołanie marki Dentity. W 2022 r. do grupy Dentity dołączyły 3 nowe placówki: Stomatologia Borowski ze Starachowic, PozDental z Poznania, Uśmiechnij mi się z Oświęcimia. Pod koniec 2022 r. zostanie otwarte także drugie Centrum Estetique na Bielanach Wrocławskich.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Jola pisze

    W końcu do Sącza zawitała jakość i miła obsługa byłam klientką kliniki w Krakowie i od pierwszej wizyty którą miałam dwa tygodnie temu w Sączu jestem szczęśliwa że już więcej nie będę musiała tracić czasu na dojazdy. Klasa i profesionalizm nie wspomnę o pysznej kawie 🙂

  2. Mariola pisze

    No to teraz ja . Zaznaczam nigdy nie pisałam komentarzy negatywnych wszyscy jesteśmy tylko ludźmi ale no właśnie to ale musi się tutaj znaleźć. Po tym co mi zrobił inny dentysta udałam się z konsultacja do tej pięknej galeri , po wytłumaczeniu mi czego nie potrzebowałam bo głąbem nie jestem usłyszałam zebym nie cudowała. Pomyślałam ok może faktycznie panikuje . Umówiłam się na wyrwanie zeba mądrości. To co tam przeżyłam to tortury przy tym pryszcz . Posmarowano mi jakimś żelem i wio do wyrywania . Ponieważ ząb był zepsuty i bolał ten kremik nie działał. Zrobiono mi jakiś niby zastrzyk który też nie zadziałał tylko rozlał się po całej lewej stronie , co to było nie wiem . To nie wszystko ten sympatyczny Pan nawet nie czekał i nie zapytał czy coś czuję. Darłam się zresztą słusznie to zadał pytanie czy muszę się tak drzeć bo przecież to aż tak nie boli . A teraz chicior . Do dzisiaj nie chce mi się to zagoic po zrobieniu zdjęcia okazało się że wydarł mi wszystko . Na żywca!!!! Czyli kolejny raz zapłaciłam za własne cierpienie. Mam prawo nie polecać co niniejszym czynię

Zostaw odpowiedź