miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

OFICJALNIE: Tomasz Michałowski nowym prezesem Sandecji Nowy Sącz!

2 2 153

To już pewne! Tomasz Michałowski, dotychczasowy zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Promocji i Komunikacji Społecznej w sądeckim Urzędzie Miasta został nowym prezesem Sandecji Nowy Sącz i zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Haslika.

 

W minionym tygodniu z funkcji prezesa spółki Sandecja zrezygnował Grzegorz Haslik. Pisaliśmy o tym w artykule: Grzegorz Haslik nie jest już prezesem Sandecji!

 

Dzisiaj (4 czerwca), oficjalnie na to stanowisko został powołany Tomasz Michałowski pełniący obecnie funkcję zastępcy dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Promocji i Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu. To nie pierwsza zawodowa przygoda Michałowskiego ze sportem. Był prezesem klubu bokserskiego Golden Team, później zarządzał Olimpią Beskid, z którą wywalczył historyczny awans do najwyższego poziomu rozgrywek piłki ręcznej kobiet w Polsce. Jest także organizatorem plebiscytu “Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny” i prezesem znanego wszystkim Stowarzyszenia dla Miasta, z którym zorganizował w Nowym Sączu m.in. zawody Strongman w 2014 na stadionie Sandecji. Był również koordynatorem sądeckiego odcinka Tour de Pologne z ramienia Urzędu Miasta.

Marek Jaśkiewicz
fot. Adrian Maraś

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Z tym pastwiskiem dla plebsu przy Kilińskiego to Sandecja max 2 liga !!!

  2. xaxa1212 pisze

    hehe pisowiec pełną gębą, przydupas Nowaka. Kolejny ktory blyszczy w mediach, pr ale malo robi. 2 liga jak nic dla Sandecji.

Zostaw odpowiedź